Regija
MILO ĐUKANOVIĆ UPOZORAVA: "Rusija ojačala svoje predstavnike na Zapadnom Balkanu. Stavila ih je u funkciju svojih ciljeva i počela da razara..."
12. Jun. 20250
"Ako treba da obezbijedimo sva prava svim vjernicima, apsolutno mi smo najbolji mogući partner, ali ako želite da nam namećete svoje nacionalističke poglede onda ih mi zaista ne doživljavamo kao srpsko pitanje, već kao velikosrpsko pitanje"
Regija
29. Jan. 2020 29. Jan. 2020
12
Ako namećete srpstvo izvan granica Srbije, u ovom slučaju Crnoj Gori, kako se onda osjećamo mi koji smo takođe građani Crne Gore koji smo pravoslavci pa se nacionalno osjećamo Crnogorci ima nas 45 odsto prema posljednjem popisu, šta je sa nama, upitao je u Beranama, na sjednici Opštinskog odbora Demokratske partije socijalista, predsjednik stranke Milo Đukanović.
On je prisustvovao sjednici OO DPS Berane.
"Ako treba da obezbijedimo sva prava svim vjernicima, apsolutno mi smo najbolji mogući partner, ali ako želite da nam namećete svoje nacionalističke poglede onda ih mi zaista ne doživljavamo kao srpsko pitanje, već kao velikosrpsko pitanje", rekao je predsjednik države.
Iz govora predsjednika #DPS Mila Đukanovića na sjednici Opštinskog odbora DPS #Berane. #MiloĐukanović #PolitikaCG #CrnaGora pic.twitter.com/lqSRvsQbs0
— DPS - Crne Gore (@DPSCrneGore) January 29, 2020
Kako je navedeno na Twitter nalogu DPS-a Đukanović je na sjednici OO DPS Berane kazao i da "ako vam neko pokuša nametnuti svoju prioritetnost, ako vam pokušava nametnuti status srpske države kao što to rade predstavnici, ideolozi i protagonisti velikosrpskog nacionalizma, u značajnoj mjeri stavljajući se u funkciju te misije SPC, e onda smo u svađi, onda imamo problem, onda nismo partneri".
Iz govora predsjednika #DPS Mila Đukanovića na sjednici Opštinskog odbora DPS #Berane. #MiloĐukanović #PolitikaCG #CrnaGora pic.twitter.com/PAKME5ma1g
— DPS - Crne Gore (@DPSCrneGore) January 29, 2020
"Nažalost, plašim se da ti nacionalistički krugovi veoma zloupotrebljavaju SPC, gdje god to mogu, ovo ne pričam iza leđa crkvi, sve ovo sam rekao velikodostojnicima SPC u Crnoj Gori vrlo jasno im poručivši ako se vi želite baviti pravoslavljem u Crnoj Gori vi ćete u meni imati partnera", rekao je Đukanović.
Iz govora predsjednika #DPS Mila Đukanovića na sjednici Opštinskog odbora DPS #Berane. #MiloĐukanović #PolitikaCG #CrnaGora pic.twitter.com/xJsH4frlLo
— DPS - Crne Gore (@DPSCrneGore) January 29, 2020
Regija
MILO ĐUKANOVIĆ UPOZORAVA: "Rusija ojačala svoje predstavnike na Zapadnom Balkanu. Stavila ih je u funkciju svojih ciljeva i počela da razara..."
12. Jun. 20250
Vijesti
MILO ĐUKANOVIĆ U SARAJEVU ODRŽAO PREDAVANJE: "Danas je stanje u regionu lošije nego prije desetak godina" (FOTO)
19. Maj 20250
Mini market
BIVŠI PREDSJEDNIK CRNE GORE: Milo Đukanović uskoro stiže u Sarajevo
13. Maj 20250
Regija
ĐUKANOVIĆ ODRŽAO LEKCIJU SPAJIĆU: "Nije tačno da se Crna Gora kao prijateljska zemlja tako..."
09. Apr. 20250
Svijet
IRANSKI AMBASADOR PRI UN-u OTKRIO: "Gađamo samo vojne ciljeve u Izraelu"
Prije 4h0
Svijet
KAKO LI JE TEK NA "NESIGURNIM" MJESTIMA: IDF tvrdi da su sigurne sobe i dalje najbolja zaštita od iranskih napada, iako ljudi ginu i tu
Prije 5h0
Hronika
DRAMA U HRVATSKOJ: Brod počeo da tone, putnici evakuisani
Prije 5h0
Vijesti
IRAN LANSIRAO VELIKI KOMBINIRANI NAPAD NA IZRAEL: "Ovo će trajati cijelu noć"
Prije 5h0
Regija
SRBE OBASULI LECIMA: "Bježite dok ima vremena, čeka vas sigurna smrt"
15. Jun. 20250
Regija
NATAŠA KANDIĆ: Zahvaljujući ocu Jelene Karleuše otkrivene su brojne masovne grobnice žrtava Miloševićevog režima
14. Jun. 20250
Regija
TURISTA UKAZAO NA TRIK KOJIM SE SLUŽE POHLEPNI HRVATSKI VLASNICI RESTORANA: "Prvo te namame"
14. Jun. 20250
Regija
POSLANICA STUDENTIMA: Ovo je pismo upućeno studentima u blokadi koje srbijanski opozicioni mediji nisu smjeli objaviti...
Prije 23h0
trenutak ...
Komentari - Ukupno 12
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.