OHRABRENJE U TOKU KRIZE: Turski ministar Cavusoglu u posjeti Crnoj Gori

Predsjednik Crne Gore Milo Đukanović razgovaraće sutra s ministrom spoljnih poslova Turske Mevlüt Çavuşoğluom, koji boravi u posjeti Crnoj Gori.

  • Regija

  • 10. Feb. 2020  10. Feb. 2020

  • 0

Mevlüt Çavuşoğlu će se sastati i s predsjednikom Vlade Crne Gore Duškom Markovićem.

Iz Ministarstva spoljnih poslova Crne Gore najavljeno je da će se Çavuşoğlu sastati i s ministrom Srđanom Darmanovićem.

Oni će potpisati sporazume o pružanju konzularne zaštite crnogorskim državljanima i o obavljanju plaćene djelatnosti izdržavanih članova porodice članova diplomatskog i konzularnog predstavništva.

Darmanović i Çavuşoğlu će nakon potpisivanja dati izjave.

Vezane vijesti

Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...