Društvo
VLADA RS DONIJELA ODLUKU: Turistički vaučeri u vrijednosti od 100 KM za odmor na teritoriji Republike Srpske
30. Apr. 20250
Stanovi Jadran su prodali poslovni udio u visini od 89 posto temeljnog kapitala u društvu Winter Privredno društvo za turizam, ugostiteljstvo i trgovinu d.o.o. Travnik.
Ekonomija
15. Feb. 2020
0
Kompanija Stanovi Jadran iz Splita objavila je da je prodala firmu Winter Travnik, u čijem je vlasništvu Hotel Blanca Resort & Spa na Vlašiću.
Kompanija je obavještenje o prodaji objavila na Zagrebačkoj berzi, piše BiznisInfo.
Dana 13.02.2020. godine u Sarajevu Stanovi Jadran su prodali poslovni udio u visini od 89 posto temeljnog kapitala u društvu Winter Privredno društvo za turizam, ugostiteljstvo i trgovinu d.o.o. Travnik.
Kako se dalje navodi, Winter d.o.o. vlasnik je nekretnine na planini Vlašić, Bosna i Hercegovina, u naravi Hotel Blanca Resort & Spa. Financijska vrijednost sklopljenog kupoprodajnog ugovora iznosi 8.455.000 KM.
Predsjednik Nadzornog odbora, Jeličić Purko Miroslav, kao imatelj preostalog poslovnog udjela u visini od 11 posto temeljnog kapitala društva Winter d.o.o. također je sklopio kupoprodajni ugovor za prodaju svog poslovnog udjela s istim kupcem. Ne navodi se o kojem je kupcu riječ.
Financijska vrijednost sklopljenog kupoprodajnog ugovora iznosi 1.045.000 KM.
Time je prodano ukupno 100% društva Winter d.o.o. za ukupni iznos od 9.500.000 KM.
Društvo
VLADA RS DONIJELA ODLUKU: Turistički vaučeri u vrijednosti od 100 KM za odmor na teritoriji Republike Srpske
30. Apr. 20250
Zabava
HTJELE TURISTIČKI OBILAZAK SAD-a, PA ZAVRŠILE U ZATVORU: Njemačke tinejdžerice deportovane iz Amerike....
21. Apr. 20250
Svijet
OZBILJNA PRIJETNJA TURIZMU: Europljani masovno otkazuju putovanja u Ameriku
12. Apr. 20250
Društvo
BRITANSKI MEDIJ PIŠE O BH. GRADU: "Prelijepi mali grad nije slučajno izabran za 'drugo najljepše mjesto' za posjetiti u Evropi"
06. Apr. 20250
Ekonomija
HERCEGOVICI OPUSTOŠILI TRGOVINU U METKOVIĆU: U kolica trpaju sve redom, na granici im vrate novac
Prije 19 min0
Politika
SLAVIŠA MARKOVIĆ PITA: "Zašto četiri miliona KM za stručne usluge u kabinetu Dodika" (VIDEO)
Prije 22 min0
Hronika
UŽAS U ZAGREBU: Djeca pronašla leš žene u fazi raspadanja u šumi pored parka gdje su se igrali
Prije 23 min0
Regija
PJEVAČICA NAKON OPTUŽBI DA JE HTJELA PROBITI STUDENTSKU BLOKADU: "Ničiju djecu nisam gazila, ni na koga se nisam zaletjela..." (VIDEO)
Prije 28 min0
Ekonomija
ZAVLADALA PANIKA U NJEMAČKOJ, OVO BI MOGLO POGODITI I BOŠNJAKE: Jako se boje jedne stvari
Prije 15h1
Ekonomija
PREBOGATA DRŽAVA U KOJOJ ŽIVE BROJNI BOŠNJACI SUOČAVA SE S NAJGORIM: Ovo je skroz neočekivano
30. Jun. 20250
Ekonomija
INTENZIVNE AKTIVNOSTI NA GRADILIŠTU: Blizu Sarajeva se gradi jedan od najvećih i najmodernijih resorta u regionu (VIDEO)
29. Jun. 20251
Ekonomija
TURISTKINJA BILA S MUŽEM NA JADRANU PA RAZBJESNILA HRVATE KOMENTARIMA: "Samo 4.000 eura?!"
Prije 14h0
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.