Ekonomija
BIVŠI DIREKTOR ELEKTROPRIVREDE UPOZORAVA: Apartmani na Bjelašnici plaćaju manje, a porodice s djecom više
Prije 4 min0
Prva zaražena osoba u Doboju je pedijatar u ovdašnjoj bolnici "Sveti apostol Luka", potvrdio je gradonačelnik Boris Jerinić, te građane zamolio da na društvenim mrežama ne osuđuju one koji su zaraženi jer oni se nisu zarazili svojom voljom, te dodao da djeca mogu prenijeti virus bez da pokažu simptome bolesti.
Vijesti
26. Mar. 2020
0
Predsjednika Tima za praćenje sprovođenja mjera Republičkog štaba Nenad Stevandić je istakao da se radi o pedijatru.
Uskoro opširnije...
Ekonomija
BIVŠI DIREKTOR ELEKTROPRIVREDE UPOZORAVA: Apartmani na Bjelašnici plaćaju manje, a porodice s djecom više
Prije 4 min0
Vijesti
ŠTA SE DOGAĐA U RS-u: Specijalna antiteroristička jedinica MUP-a na ulicama...
Prije 19 min0
Regija
BURNA NOĆ U SRBIJI: Sukobi s policijom, masovne blokade, nosili Vučiću smeće (VIDEO)
Prije 25 min0
Šareni svijet
DALAJ LAMA OTKRIO ŠTA ĆE BITI NAKON NJEGOVE SMRTI: Gasi li se institucija stara 600 godina?
Prije 28 min0
Vijesti
BORJANA KRIŠTO DOVEDENA PRED ZID: Mora imenovati Vukanovića...
30. Jun. 20252
Vijesti
DODIK NAPOKON OTKRIO "PAKLENI PLAN": "Kada mi je ambasador SAD Bond rekao da u budućnosti neće biti Srba u RS, htio sam ga baciti u jezero na mom imanju!"
Prije 18h3
Vijesti
TUŽNA VIJEST IZ SARAJEVA: Napustio nas je prof. dr. Emir Solaković, veliki čovjek i vrsni hirurg
29. Jun. 20251
Vijesti
MILAN BLAGOJEVIĆ ZATRESAO RS: "Ovaj Zakon i sudije omogućavaju pljačku!"
Prije 11h0
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.