Regija
SUOČENI S JAVNIM I MEDIJSKIM OPTUŽBAMA: Ivica Dačić pisao direktoru FBI-ja i zatražio pomoć
Prije 4h0
Na muci se poznaju junaci.
Društvo
18. Maj 2020 18. Maj 2020
3
Na Međunarodni aerodrom Sarajevo danas će sletjeti avion "Qatar Airwaysa", koji će dopremiti humanitarnu medicinsku pomoć Države Katar, namijenjenu građanima Bosne i Hercegovine u borbi protiv pandemije novog koronavirusa (Covid-19).
Ambasador Države Katar u Bosni i Hercegovini Sultan bin Ali Al-Khater će u ime emira, šeika Tamima bin Hamada Al-Thanija, emira Države Katar, uručiti pomoć Države Katar zvaničnicama Bosne i Hercegovine koji će dočekati katarski Boeing 787 DREAMLINER, do sada jedan od najvećih civilnih aviona koji su ikada sletjeli u Bosnu i Hercegovinu, saopćeno je iz Ambasade Države Katar u BiH.
Regija
SUOČENI S JAVNIM I MEDIJSKIM OPTUŽBAMA: Ivica Dačić pisao direktoru FBI-ja i zatražio pomoć
Prije 4h0
Sport
NEKADAŠNJI TRENER FK SARAJEVO: Simon Rožman blizu angažmana u HNL-u
Prije 4h0
Politika
KONAKOVIĆ OŠTRO REAGIRAO: "Svaki pojedinac koji postupi po nezakonitoj uputi koju su poslali Cvijanović i Dodik biće automatski sankcionisan"
Prije 4h0
Politika
VUČIĆ U NEVJERICI NAKON POTJERNICE ZA TROJCEM IZ RS-a: "Dodik, Višković i Stevandić sada ne mogu više slobodno da se kreću"
Prije 5h0
Društvo
TUŽNA VIJEST IZ SARAJEVA: Preminula redovna članica Akademije nauka i umjetnosti BiH Branislava Peruničić
17. Mar. 20250
Društvo
NEVJEROVATNO: Nakon velike policijske akcije oglasio se MUP RS-a, ne spominju SIPA-u...
Prije 18h1
Društvo
OGLASIO SE DRAGAN ČOVIĆ: "Potresen viješću o stravičnoj tragediji u..."
16. Mar. 20250
Društvo
NA SUDU BiH POJASNILI ŠTA SE TRENUTNO DOGAĐA: Određena ročišta koja su bila ranije zakazana, otkazana su iz...
17. Mar. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 3
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.