Politika
DŽAFEROVIĆ O ODLUCI SUDA U STRAZBURU: "Ovo nije bio odgovor BiH, već HDZ-a, Trojka još jednom pokazala servilnost!"
25. Jun. 20251
Predsjedavajući Predsjedništva Bosne i Hercegovine Šefik Džaferović uputio je danas telegram saučešća japanskom caru Naruhitu nakon poplava s tragičnim posljedicama.
Vijesti
10. Jul. 2020 10. Jul. 2020
0
Kako je napisao u telegramu koji prenosi Predsjedništvo BiH, duboko ga je pogodila tragična sudbina ljudi stradalih u poplavama koje su zadesile japanske oblasti Kumamoto i Kagoshima.
- Dozvolite mi da, u ime Predsjedništva BiH i u lično ime, iskažem najdublje saučešće Vama te porodicama poginulih i prijateljskom narodu Japana, kao i da uputim želje za brzim oporavkom povrijeđenih. Primite, Vaše Carsko Veličanstvo, izraze najdubljeg poštovanja - napisao je Džaferović u telegramu saučešća.
Politika
DŽAFEROVIĆ O ODLUCI SUDA U STRAZBURU: "Ovo nije bio odgovor BiH, već HDZ-a, Trojka još jednom pokazala servilnost!"
25. Jun. 20251
Politika
ŠEFIK DŽAFEROVIĆ, DIREKTNO: "Čović 'igrankom' u Domu naroda želi spasiti Dodika i za sve okriviti Klub Bošnjaka"
04. Jun. 20250
Politika
"UZRUPACIJA POSLOVNIKA": Džaferović detaljno pojasnio zašto delegati iz Kluba bošnjačkog naroda neće prisustvovati sjednici Doma naroda
02. Jun. 20250
Politika
DRŽAVNI DELEGAT ŠEFIK DŽAFEROVIĆ OTVORENO: "Antidejtonsko ponašanje Špirića i Čovića, OHR ima rješenje"
22. Maj 20250
Žena
LEŽERNA ELEGANCIJA: Jel' ovo jedno od najboljih modnih izdanja Jelene Đoković (FOTO)
Prije 18 min0
Politika
VUKANMANOVIĆ IZ PDP-a O GUBICIMA OVOG PREDUZEĆA: "izgleda da je „Šumama RS" upravljao mađioničar, jer su nestajale i šume i novac"
Prije 24 min0
Mini market
PROFESORICA VESNA RAJNOVIĆ: "Ne možemo reći 'Nikad više' dok su na vlasti negatori genocida Vučić i Dodik"
Prije 37 min0
Svijet
BIO U POSJETI PORODICI: Izraelski doseljenici nasmrt pretukli američkog državljanina
Prije 44 min0
Vijesti
VISOKA AMERIČKA DELEGACIJA DANAS U SARAJEVU: Na stolu pitanje Dodikovog povlačenja?
10. Jul. 20250
Vijesti
SNSD-ovci RAZLJUTILI GRAĐANE: Uklonili s dnevnog reda rezoluciju koja je štitila Majevicu i Semberiju
09. Jul. 20250
Vijesti
"NEJASNE NAMJERE": OHR za "SB" o rezervnim policijskim snagama RS-a
09. Jul. 20250
Vijesti
IZ VLADE FEDERACIJE NAJAVILI: Bit će izrađen Prostorni plan FBiH za narednih 20 godina
09. Jul. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.