Auto
NEVJEROVATNI SNIMCI: Mercedes-Benz proveo prvi rendgenski crash test, pogledajte kako je sve završilo…
18. Mar. 20240
Glasnogovornik kompanije je rekao za više njemačkih medija kako je u oba slučaja riječ o manjim kvarovima, za čije je otklanjanje potrebno oko pola sata.
Ekonomija
26. Jul. 2020 26. Jul. 2020
0
Njemački proizvođač automobila Mercedes-Benz povući će sa tržišta oko 155.000 automobila zbog problema s klima uređajima i sistemima protiv proklizavanja ESP, saopćila je kompanija Daimler AG, vlasnik Mercedesa.
Sa tržišta će, kako je saopćeno, biti povučeno oko 135.000 vozila A klase zbog mogućih problema s klima uređajima, prenosi Tanjug.
Objašnjava se kako je kondenzacijska cijev za vodu ovog modela, proizvedena između septembra 2017. i februara 2019. godine, možda loše postavljena, pa bi voda mogla ulaziti u unutrašnjost automobila.
Još oko 20.000 luksuznih i sportskih Mercedesa iz kćerke kompanije AMG bit će povučeno sa tržišta zbog mogućih problema u funcioniranju sistema ESP.
Među "problematičnim" vozilima AMG-a su C klasa, GLC i supersportski AMG GT, navodi se u saopćenju Daimlera.
U Njemačkoj je, kako se navodi, oko 3.900 automobila s takvom greškom.
Glasnogovornik kompanije je rekao za više njemačkih medija kako je u oba slučaja riječ o manjim kvarovima, za čije je otklanjanje potrebno oko pola sata.
Agencije navode kako je približno 26.800 automobila s mogućom greškom registrirano u Njemačkoj, a ostatak u inozemstvu, prema podacima njemačke Savezne uprave za motorni promet.
Auto
NEVJEROVATNI SNIMCI: Mercedes-Benz proveo prvi rendgenski crash test, pogledajte kako je sve završilo…
18. Mar. 20240
Auto
IZNENAĐENJE U BOSNI HERCEGOVINI: Pronašli kultni model Mercedesa u netaknutom stanju, video otkriva sve…
23. Okt. 20231
Auto
KRŠ I LOM PRED KAMERAMA: Pogledajte kako su se provela dva Mercedesova električna modela na chrash testu
18. Okt. 20230
Auto
POVRATAK LEGENDE: Mercedes vraća model koji je ispisao povijest, problem bi samo mogla biti cijena…
07. Avg. 20230
Vijesti
IZAZVAO NAJVEĆU KRIZU OD DEJTONA I GOTOVO UVEO DRŽAVU U RAT: Kako je Dodik dogovorio i realizovao pokajnički let pred kadije Suda BiH? (VIDEO)
Prije 15 min0
Vijesti
AVDO AVDIĆ O LICEMJERJU LAKTAŠKOG VOŽDA: "Dodik je priznao institucije tek kada su mu obećale da ga neće pritvoriti" (VIDEO)
Prije 36 min2
Vijesti
SLADIĆ PROGNOZIRA PROMJENE: "Vrelina stiže kraj, ali..."
Prije 41 min0
Politika
LJUBIŠA PETROVIĆ O DODIKOVOJ PRESUDI: "Prešao igricu, izdigao se iznad pravosuđa"
Prije 52 min0
Ekonomija
KRALJ PIJACE PRIZNAO KAKO VARAJU KUPCE: "Znaš kako znamo ko ima para?" (VIDEO)
Prije 3h0
Ekonomija
VELIKA INVESTICIJA U BH. GRADU: Kompletnu proizvodnju prebacili iz Slovenije u BiH
04. Jul. 20250
Ekonomija
SAŠA MAGAZINOVIĆ UPOZORAVA: Ovo bi moglo imati nesagledive posljedice po bh. privredu, započet je proces...
04. Jul. 20250
Ekonomija
OVO SU NAJRAZVIJENIJI KANTONI U FEDERACIJI BiH: Pogledajte koja dva su na dnu...
Prije 4h0
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.