Regija
UŽAS U S. MAKEDONIJI: Uznemirujuća objava na Facebooku najavila stravičan zločin?
Prije 11 min0
Hašimbegović je bio na respiratoru.
Hronika
01. Avg. 2020 01. Avg. 2020
0
U izolatoriju Podhrastovi u Sarajevu jutros je od posljedica koronavirusa preminuo Almer Hašimbegović, direktor kompanije “Tefal”.
Hašimbegović je bio na respiratoru.
Prema izvještaju iz KCUS-a, osim Hašimbegovića, u izolatoriju Podhrastovi jutros su umrle još dvije osobe. Zabilježan je i 101 novi slučaj zaraze koronavirusom u Kantonu Sarajevu.
Regija
UŽAS U S. MAKEDONIJI: Uznemirujuća objava na Facebooku najavila stravičan zločin?
Prije 11 min0
Vijesti
NEVJEROVATAN POTEZ VISOKOG PREDSTAVNIKA: Schmidt upozorio Berlin da ne usvaja rezoluciju o Srebrenici
Prije 31 min0
Regija
CRNA GORA SLAVI DAN DRŽAVNOSTI: "Bio je to trenutak kada je svijet prepoznao za šta su ljudi tvrdog kova sa ljutog crnogorskog krša vojevali vjekovima"
Prije 34 min0
Vijesti
"ZLOČINCI SU SE PROBUDILI": Majke Srebrenice i dalje neumorno obilaze stratišta svoje djece i sugrađana
Prije 51 min0
Hronika
LJEKARI SU MOGLI SAMO KONSTATIRATI SMRT: Porodični odmor na plaži pretvorio se u tragediju...
11. Jul. 20250
Hronika
UŽASNE VIJESTI OVO JUTRO STIŽU IZ TUZLE: Na magistralnom putu u blizini glavne autobuske stanice...
Prije 5h1
Hronika
SAM KRENUO NA IZRAELSKU VOJSKU: Palestinski borac prišao tenkovima, a zatim kroz otvore... (VIDEO)
Prije 4h0
Hronika
OVO JE GORAN KOJEG JE KOMŠIJA PREGAZIO KOLIMA: Sin u zatvoru saznao za smrt oca (FOTO)
10. Jul. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.