SJEDNICA VLADE FBiH U MOSTARU: Najvažnije odluke...

...bit će saopćene nakon sjednice, u 13.30 sati na konferenciji za novinare.

  • Politika

  • 28. Avg. 2020  28. Avg. 2020

  • 0

U zgradi federalnih institucija u Mostaru Vlada Federacije BiH danas će sa početkom u 10 sati održati redovnu sjednicu. 

Nakon sjednice, na konferenciji za novinare u 13.30 sati predstavnici medija bit će upoznati s najvažnijim odlukama sa sjednice.

Sjednica i konferencija za novinare održat će se uz maksimalno poštivanje naredbi i preporuka Kriznog štaba Federalnog ministarstva zdravstva, Zavoda za javno zdravstvo FBiH i Kriznog štaba Ministarstva zdravstva, rada i socijalne skrbi Hercegovačko-neretvanskog kantona, saopćeno je iz Ureda za odnose s javnošću Vlade FBiH.

(NAP) 

Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...