Mini market
RAMO ISAK KAŽNJEN ZA SPOT "SNAGA NARODA": U CIK-u ga poredili sa "Zvezdama Granda" (VIDEO)
09. Jul. 20240
Predsjednik Centralne izborne komisije Željko Bakalar nije želio komentarisati odluku Apelacionog vijeća Suda BiH, kojom je poništena zabrana učešća na lokalnim izborima stranci Ujedinjena Srpska.
Društvo
15. Okt. 2020
0
- Sve što smo imali reći o tom slučaju kazali smo u odluci o zabrani učešća na izborima. Sudske odluke se ne komentarišu, kazao je Bakalar.
Mada se radi o dva nevezana slučaja, ali činjenica je da je ovo druga odluka ovog saziva CIK-a, kojom se nastoji unijeti reda u izborni proces, a koju poništava neka od institucija, izvršnih ili pravosudnih.
Podsjećamo, nedavno je CIK odlučio da javno objavi spisak svih birača registrovanih za glasanje putem pošte, što je prvi put da je jedna takva lista objavljena. Međutim, uprkos pozitivnim reakcijama u javnosti, kao i činjenici da je zahvaljujući javno objavljenom spisku otkriven veći broj slučajeva krađe identiteta, Agencija za zaštitu ličnih podataka je naredila da se ovaj spisak ukloni sa internet stranice CIK-a i da ponovo postane nedostupan javnosti.
- Ne bih o tome govorio. Mogu samo reći da ćemo mi nastaviti raditi i donositi odluke po istim aršinima kao i do sada, dodao je Bakalar.
Mini market
RAMO ISAK KAŽNJEN ZA SPOT "SNAGA NARODA": U CIK-u ga poredili sa "Zvezdama Granda" (VIDEO)
09. Jul. 20240
Politika
ČLAN CENTRALNE IZBORNE KOMISIJE BiH REAGOVAO: Željko Bakalar kritizira Konakovića
24. Mar. 20244
Politika
ŽELJKO BAKALAR POJAŠNJAVA: "Dodik govori neistine, nije moguće razvlastiti Centralnu izbornu komisiju BiH"
07. Jan. 20240
Politika
ŽELJKO BAKALAR UPOZORAVA: "CIK BiH pod snažnim političkim udarom, cilj je dovesti politički podobne članove"
24. Jan. 20230
Estrada
JELENA ROZGA ODUŠEVLJENA PJEVAČEM IZ MOSTARA: ''Volim ga, volim kako on pjeva, jako lijepo pjeva. Volim kako pleše...“
Prije 17 min0
Vijesti
U TOKU JE VELIKA AKCIJA: SIPA vrši pretrese na više lokacija po naredbi Tužilaštva BiH i Suda BiH...
Prije 23 min0
Sport
VAŽNE VIJESTI IZ NYONA: UEFA skratila listu, Zrinjski, Borac i Željezničar saznali moguće protivnike...
Prije 26 min0
Vijesti
ŠOKANTNA LIKVIDACIJA: Izrael po drugi put ubio glavnog iranskog ratnog zapovjednika -"Iznenada se ukazala prilika...."
Prije 38 min0
Društvo
UGLEDNI NJEMAČKI MEDIJ PIŠE: "Zašto Bosna postaje sve popularnija turistička destinacija"
14. Jun. 20250
Društvo
IZRAELSKA NOVINARKA UPOZORAVA NACIJU: "Nisu ni Hamas ni Iran. Ono što nas uništava jeste naša FANTAZIJA O NEPOVREDIVOSTI!"
Prije 18h0
Društvo
SRĐAN PUHALO O JUČERAŠNJEM DOGAĐAJU U SARAJEVU: "Parada ponosa više nije glavna..."
15. Jun. 20250
Društvo
RASKRINKANA NAJVEĆA LAŽ IZ DOBA JUGOSLAVIJE: "Sve žene su to radile, malo koja nije"
15. Jun. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.