Društvo
AKCIJA NA BH. GRANICI: Naređeno uništavanje 19 tona himalajske soli...
Prije 14 min0
U prethodnih dvadesetak godina obavljao je poslove na RTRS-u.
Kultura
27. Nov. 2020 27. Nov. 2020
0
Dugogodišnji uposlenik RTRS-a i nekadašnje Radio-televizije Sarajevo Slobodan Vidović preminuo je danas u 69. godini nakon kraće i teške bolesti.
Slobodan Vidović rođen je 12. oktobra 1952. godine u Gornjem Milanovcu. Završio je Muzičku akademiju - stručno zvanje profesor muzike. Pred rat je bio šef Narodnog orkestra RTV Sarajevo.
U prethodnih dvadesetak godina bio je direktor Radija Republike Srpske, urednik muzičke produkcije i rukovodilac službe muzičke produkcije na Radiju Republike Srpske.
Društvo
AKCIJA NA BH. GRANICI: Naređeno uništavanje 19 tona himalajske soli...
Prije 14 min0
Evropa
ZAHTJEV IZ WASHINGTONA UZBURKAO EU: Evropska komisija odgodila novi paket sankcija Rusiji
Prije 17 min0
Regija
ZBOG PADA NADSTREŠNICE U NOVOM SADU: Podignuta optužnica protiv bivšeg ministra Gorana Vesića i još 12 osoba
Prije 31 min0
Sport
POČINJE LIGAŠKA FAZA LIGE PRVAKA: Gledat ćemo četiri reprezentativca Bosne i Hercegovine...
Prije 31 min0
Kultura
ZELENI ČAJ FADILA REDŽIĆA: Ponovo sa najboljim bas gitaristom naših sjećanja u zabranjenu vodu makarske velike luke. Koliko će još trajati sjećanja na Indexe? (FOTO)
13. Sep. 20251
Kultura
ALEKSANDAR HEMON OTVORIO DUŠU: "Demokratija je u kapitalističkim državama uvijek bila način kontrole stanovništva"
Prije 13h1
Kultura
"PRAVEDNI RAT – SVJEDOČANSTVO JEDNOG KOMANDANTA": Kako su borci Armije Republike BiH iz Konjica stali u odbranu zemlju
Prije 13h0
Kultura
SPEKTAKL U LOS ANGELESU: Održana 77. svečana dodjela nagrada Emmy, ovo su svi laureati...
15. Sep. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.