Auto
VOZAČI OTKRILI NAJBOLJI POLOVNJAK DO 6.000 EURA: "Svejedno je da li je prešao 50 ili 500 hiljada"
Prije 15 min0
"...s lažima ne mogu niti želim boriti."
Sport
04. Jan. 2021 04. Jan. 2021
2
Predsjednik Nogometnog saveza Bosne i Hercegovine Elvedin Begić odgovorio je u razgovoru za portal Klix.ba na optužbe članova Izvršnog odbora Milorada Sofrenića i Vice Zeljkovića kako je upravo on glavni krivac što "Zmajevi" još nemaju selektora.
“Nisam bio u procesu izbora selektora niti na današnjoj sjednici Izvršnog odbora Nogometnog saveza BiH. S lažima se ne mogu i ne želim boriti”, rekao je Begić. Predsjednik Saveza je potom dodatno pojasnio zašto ne želi komentarisati optužbe kolega iz Izvršnog odbora.
“I na prošloj sjednici Komisije za izbor selektora, kada smo dobili odvojene izvještaje članova Stručne komisije Emira Spahića i Zvjezdana Misimovića, rekao sam da ne mogu podržati nijedan prijedlog Misimovića. Naime, on je u intervjuu koji je dao sredinom novembra portalu Klix.ba, slagao da do sada nije učestvovao u biranju selektora. Ne mogu opet podržati nekoga ko laže i ko će opet poslije nekog vremena reći da se nije ništa pitao”, poručio je Begić.
Auto
VOZAČI OTKRILI NAJBOLJI POLOVNJAK DO 6.000 EURA: "Svejedno je da li je prešao 50 ili 500 hiljada"
Prije 15 min0
Estrada
"UPROPASTILA SI MI ŽIVOT, UBIT ĆU SE ZBOG TEBE": Voditeljica potražila pomoć nadležnih organa
Prije 24 min0
Jeste li znali
DA LI NOŽEVI SMIJU U MAŠINU ZA SUĐE: Odgovor bi mnoge mogao iznenaditi
Prije 28 min0
Hronika
“NEPRAVDA JE BILA JAČA OD SVIH”: Preminuo Vuk Matić, peta žrtva stravične saobraćajne nesreće
Prije 1h0
Sport
ODLUKA JE PALA: Real Madrid kreće po "najboljeg" na svijetu
22. Jul. 20260
Sport
KAKVA SRAMOTA ZA BEOGRAĐANE: Crvena zvezda se propisno obrukala zbog transparenta "Kosovo je Srbija"
23. Jul. 20260
Sport
EDIN I AMRA DŽEKO UŽIVAJU NA PELJEŠCU: Zavirite u luksuznu oazu bh. fudbalskog velikana
23. Jul. 20260
Sport
USKORO ĆE SVE BITI JASNO: Miralem Pjanić radi na transferu koji će uzdrmati BiH
23. Jul. 20261
trenutak ...
Komentari - Ukupno 2
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.