Estrada
POTPUNI ŠOK ZA PJEVAČA: Vladi Georgievu zabranjen ulazak u Crnu Goru i to do...
23. Nov. 20200
Uprava policije saopćila je u augustu prošle godine da je Georgiev vraćen u Bosnu i Hercegovinu s Graničnog prijelaza Sitnica "zbog zabrane ulaska u Crnu Goru".
Estrada
15. Jan. 2021 15. Jan. 2021
0
Pjevaču Vladi Georgievu ukinuta je zabrana ulaska u Crnu Goru, koju je donijela prethodna vlast.
Rješenje o ukidanju zabrane Georgievu potpisao je ministar policije Sergej Sekulović.
Uprava policije saopćila je u augustu prošle godine da je Georgiev vraćen u Bosnu i Hercegovinu s Graničnog prijelaza Sitnica "zbog zabrane ulaska u Crnu Goru".
U obrazloženju te odluke bilo je navedeno da "to zahtijevaju razlozi nacionalne, odnosno unutrašnje sigurnosti ili javnog zdravlja", prenio je Tanjug.
Estrada
POTPUNI ŠOK ZA PJEVAČA: Vladi Georgievu zabranjen ulazak u Crnu Goru i to do...
23. Nov. 20200
Regija
OVO MU NIKADA NEĆE OPROSTITI VUČIĆ I ĐUKANOVIĆ: Kako je Georgiev postao državni neprijatelj br. 1
27. Avg. 20201
Estrada
VLADO GEORGIEV O VUČIĆEVOM OBRAĆANJU NACIJI: „Nisam gledao šljam i slušao najgnusnije laži iz najžvalavijih usta u Srbiji…“
03. Jul. 20200
Regija
„TAMO JE HERCEG - NOVI, TAMO JE SRBIJA...“: Crnogorski pokret podnio tužbu protiv Mitropolije i Vlade Georgieva, evo što ih najviše boli...
16. Avg. 20191
Regija
VRIJEDNA ISPORUKA ZA SRBIJU: VUČIĆ dočekao kontingent od pola miliona kineskih vakcina, ugovoreno još...
Prije 7h0
Društvo
AKO STE SE PITALI KAKO AGENCIJA ZA LIJEKOVE BiH ODOBRAVA VAKCINE PROTIV KORONAVIRUSA: "Kontrola vakcina obavlja se na osnovu laboratorijskog ispitivanja parametara kvaliteta..."
Prije 7h0
Hronika
VLADIKA NIKODIM IMA KORONU: Smješten u KBC “Dragiša Mišović”...
Prije 7h0
Sport
ODLIČAN USPJEH NAŠEG BACAČA KUGLE: Mesud Pezer, na takmičenju u Poljskoj, osvojio...
Prije 7h0
Estrada
DVA MILIONA FANOVA U TRANSU: Jelena Karleuša opet osvanula kao od majke rođena, pljušte komentari
Prije 23h0
Estrada
PJEVAČICA SE "POHVALILA" NA INSTAGRAMU: Ovo su Faruk i Faketa, brat i sestra Lepe Brene (FOTO)
03. Mar. 20210
Estrada
O OVOME BRUJI SRBIJA: Karleušin suprug prodao basnoslovno vrijedan stan, je li vrijeme za rastanak!?
04. Mar. 20210
Estrada
NADA TOPČAGIĆ ODLIJEPILA OD SREĆE: "Moliću se i u crkvi i u džamiji za zdravlje Zlatana Ibrahimovića!"
03. Mar. 20212
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.