Vijesti
VALENTIN INZKO PREDLAŽE SLANJE TRUPA U BRČKO: “Ne smijemo ponoviti grešku s Dodikom”
03. Apr. 20250
Komentirajući zahtjev kojeg su poslale mostarske stranke i sam Visoki predstavnik Valentin Inzko je izjavio da ne vidi razlog zašto se ne bi sve ponovo prebrojalo.
Mini market
16. Jan. 2021
2
I to prosječno više od 100 glasova na svakom od tih mjesta. Zbog toga, strašno je i pomisliti što bi se sve otkrilo kada bi se ponovo prebrojili glasački listići s preostalih 136 biračkih mjesta te kakve bi se malverzacije na kraju otkrile, navodi ovaj list.
Dodaju da je upravo nakon otkrića o masovnim izbornim manipulacijama sve više dužnosnika i političkih stranaka zahtijevaju ponovno brojanje svih glasova u Mostaru.
Komentirajući zahtjev kojeg su poslale mostarske stranke i sam Visoki predstavnik Valentin Inzko je izjavio da ne vidi razlog zašto se ne bi sve ponovo prebrojalo, jer kako je rekao: „Onaj ko nije krao nema se čega bojati“.
Vijesti
VALENTIN INZKO PREDLAŽE SLANJE TRUPA U BRČKO: “Ne smijemo ponoviti grešku s Dodikom”
03. Apr. 20250
Politika
VALENTIN INZKO U AUTORSKOM TEKSTU PORUČIO: "Najveća snaga BiH su njeni narodi i oni zaslužuju pristupne pregovore, ali će put do Evrope biti dug i kamenit"
21. Mar. 20240
Politika
KAKO SE PROVODI "INZKOV ZAKON": Nijedan predmet nije formiran nakon gotovo tri godine
24. Feb. 20240
Mini market
„ON SADA KAŽE DA JE SREO ISUSA…“: Pogledajte šta je o ratnom zločincu Dariju Kordiću rekao bivši visoki predstavnk Valentin Inzko (VIDEO)
12. Jul. 20233
Politika
JELENA TRIVIĆ O DODIKOVOJ "NAGODBI SA POLITIČKIM SARAJEVOM": "Srbima se nameće da prihvataju presude Suda BiH"
Prije 9 min0
Regija
BRUTALNE OPTUŽBE IZ SSP-a: Šešelj otvoreno prijeti, a režim ga štiti
Prije 24 min0
Vijesti
BURNA RASPRAVA U NSRS: "Predstavnik Prointera se žali na vlast?! To je vrhunac cinizma!"
Prije 24 min0
Hronika
ZAPLJENA DROGE U ČITLUKU: Policija zaustavila automobil stranih registracija, u njemu pronašli kokain
Prije 34 min0
Mini market
KO JE TUŽITELJICA KOJA JE "POMILOVALA" DODIKA: Podigla optužnicu protiv Dudakovića, pa primila medalju od Vučića, svjedoci pamte njenu JEZIVU IZJAVU prilikom hapšenja pripadnika 5. korpusa...
06. Jul. 20250
Mini market
GRAĐANI NA FACEBOOKU “POTOPILI” MINISTRA KONAKOVIĆA: “Država je jučer umrla, a Vi niste dorasli Dodiku!”
05. Jul. 20254
Mini market
SENAD AVDIĆ NA PROMOCIJI KNJIGE: "Možda sam trebao zamoliti Almira Džuvu da me preveze do Bookstana!"
06. Jul. 20250
Mini market
MINISTRU VANJSKIH POSLOVA ELMEDINU KONAKOVIĆU BIT ĆE ZAPLIJENJENO 3.000 KM S PLATE: Klevetao ženu, pa nije htio platiti kaznu
05. Jul. 20253
trenutak ...
Komentari - Ukupno 2
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.