Politika
RADONČIĆ UZBURKAO DUHOVE: "Zatvori da pripreme ćelije iza oktobarskih izbora..."
07. Avg. 20260
"Snažno vjerujemo da rad disciplinskog tužioca mora biti nezavisan i oslobođen utjecaja različitih interesa", saopćeno je danas iz Ambasade SAD-a u Sarajevu.
Mini market
26. Mar. 2021 26. Mar. 2021
3
Iz Ambasade SAD-a u Sarajevu danas su kratkim tvitom pružili snažnu podršku Uredu disciplinskog tužioca, koji je posljednjih dana predmet medijske torture "Dnevnog avaza", a posebno glavna disciplinska tužiteljica Alena Kurspahić-Nadarević, koju ovaj list pod kontrolom Fahrudina Radončića svakodnevno izlaže beskrupuloznim napadima.
"Ured disciplinskog tužioca ima važnu ulogu u osiguravanju pravde u BiH i da svi nositelji pravosudnih funkcija djeluju s integritetom. Snažno vjerujemo da rad disciplinskog tužioca mora biti nezavisan i oslobođen utjecaja različitih interesa", saopćeno je danas iz američke ambasade u Sarajevu.
The United States supports the important work of the Office of Disciplinary Counsel. pic.twitter.com/zWkq14CRbE
— US Embassy Sarajevo (@USEmbassySJJ) March 26, 2021
O medijskoj torturi "Dnevnog avaza" kojoj je Alena Kurspahić-Nadarević izložena, pročitajte više na OVOM LINKU.
(SB)
Politika
RADONČIĆ UZBURKAO DUHOVE: "Zatvori da pripreme ćelije iza oktobarskih izbora..."
07. Avg. 20260
Politika
RADONČIĆ ŠOKIRAO KOD HADŽIFEJZOVIĆA: "Pobijedit ću Bakira, Konaković je glup..."
25. Apr. 20262
Politika
RADONČIĆ BI OPET NA VLAST: "HDZ je u pravu kada kaže da im Bošnjaci biraju člana Predsjedništva. To je problem..."
19. Mar. 20265
Politika
RADONČIĆ OTKRIO KARTE: Osnivač SBB otkrio vraća li se u politiku i na čelo stranke...
11. Dec. 20242
Mini market
SAMI SEBI MJERIMO KRAJ: Bošnjacima vanjski neprijatelj ne treba
Prije 13 min0
Show
DILETTA LEOTTA DOŽIVJELA BLAM KARIJERE: Žestoko tresnula na pod, kamera 'uhvatila' što nije smjela (VIDEO)
Prije 19 min0
Hronika
DETALJI NESREĆE U SARAJEVU: Motociklom upravljao predsjednik sindikata policije Viktor Ćatić
Prije 26 min0
Gastro
NAKON 14 GODINA POJELA MESO, A ONDA BRIZNULA U PLAČ: Njena reakcija šokirala svijet
Prije 27 min0
Mini market
BURNA REAKCIJA NAKON ISTUPA ŽELJKE CVIJANOVIĆ: „Iz te šume više niko ne vidi izlaz...“
09. Avg. 20262
Mini market
WASHINGTON MIJENJA TAKTIKU PREMA BIH: Šta će biti glavni zadatak novog ambasadora SAD u BiH Ronalda Johnsona
10. Avg. 20261
Mini market
BRANISLAV BORENOVIĆ UZBURKAO JAVNOST: „Ovo sam o Nebojši Vukanoviću trebao napisati mnogo ranije...“
Prije 17h1
Mini market
VJEROVALI ILI NE: Dragan Čović na seoski dernek stigao s izaslanstvom, u pratnji su bili...
Prije 14h0
trenutak ...
Komentari - Ukupno 3
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.