Gastro
SPECIJALITET S ISTOKA: Za ručak napravite pitu krompirušu prema turskoj recepturi...
Prije 15 min0
Šef Odsjeka za javne nabavke Đorđe Vujanović ispričao je novinarima da je jučer napadnut kada je krenuo na posao i da ga je nepoznata osoba udarila u glavu, nakon čega je pao na asfalt.
Hronika
29. Apr. 2021 30. Apr. 2021
1
Šef Odsjeka za javne nabavke, investicije i nadzor u Gradskoj upravi Bijeljina Đorđo Vujanović napadnut je u srijedu ujutro prilikom dolaska na posao u Gradsku upravu, saopćeno je na vanrednoj press konferenciji u Gradskoj upravi Bijeljina.
Gradonačelnik Bijeljine Ljubiša Petrović osudio je danas napad na Vujanović, kazavši da je on samo radio svoj posao.
- Ovo je vandalski napad na našeg šefa odsjeka i time je napadnuta i Gradska uprava - kazao je Petrović i dodao da se radi o krivičnom djelu i da onaj koji je napao bude i procesuiran u skladu sa zakonom.
Potvrdio je da su istražni organi preduzeli određene radnje i da od njih očekuje da otkriju počinioca i da u skladu s zakonom bude i sankcionisan.
- Ovaj odsjek radi odgovorne radnje i poslovi i zato ovim činom stavljamo se u zaštitu nasih službenika koji rade po zakonu - kazao je Petrović, prenosi BNTV.
Šef odsjeka za javne nabavke Đorđe Vujanović je ispričao novinarima da je jučer napadnut kada je krenuo na posao i da ga je udarila nepoznata osoba u glavu nakon čega je pao na asfalt.
On je potvrdio da mu je ukazana i medicinska pomoć, a na licu preko nosa i danas ima zavoj.
Vujanović kaže da radi po zakonu a to nekome smeta.
- Ovo ti je za ono... - kazao je Vujanović da mu je rekla osoba koja ga udarila i da je dao iskaz policiji.
Gastro
SPECIJALITET S ISTOKA: Za ručak napravite pitu krompirušu prema turskoj recepturi...
Prije 15 min0
Zdravlje
BEZ DOKTORA I SKUPIH LIJEKOVA: Biljka koja raste u Hercegovini čini čuda, bol u uhu nestaje u trenu...
Prije 35 min0
Vijesti
BURNO U SARAJEVU: Hitna sjednica Doma naroda Parlamentarne skupštine Bosne i Hercegovine, na Ademović, Čović i Špirić predlažu...
Prije 52 min0
Društvo
HAOS U NAJAVI: Prijevoznici izlaze na proteste, donesene odluke o zabrani...
Prije 1h0
Hronika
ŠOKANTAN IZVJEŠTAJ IZ EVROPE: U blizini BiH cvjeta elitna prostitucija, dešava se na...
Prije 18h0
Hronika
OVO JE ŽENA ČIJE TIJELO JE PRONAĐENO U VENTILACIONOM OTVORU: Isplivali detalji horora - "Priča se da je tu bila više od dvije sedmice"
20. Mar. 20260
Hronika
"TO JE POTPUNA LUDOST": Komšije ostale u nevjerici nakon hapšenja Hamdije Alukića optuženog za ratne zločine u BiH
20. Mar. 20260
Hronika
DŽENAZA MIRELA ŠARIĆA U SUBOTU: Nemila se oprašta od 24-godišnjaka kojeg je usmrtio kamion na magistrali M-17, vozač pritvoren
21. Mar. 20260
trenutak ...
Komentari - Ukupno 1
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.