Evropa
ZELENSKI U VEČERNJEM OBRAĆANJU: "Putin ne razumije ništa osim sile i pritiska, a mi moramo..."
Prije 5h0
Tako to biva ako se zamjeriš šefu.
Ilustracija: CORAX/Radio Slobodna Evropa
Kultura
04. Jun. 2021 04. Jun. 2021
0
Ministar odbrane Srbije Nebojša Stefanović polako nestaje s tamošnje političke scene.
Bivši ministar unutrašnjih poslova susjedne države zamjerio se svom predsjedniku Aleksandru Vučiću upravo onda kada je bio na toj funkciji.
A Predrag Koraksić vidio je taj problem na ovaj način:
(D. B.)
Evropa
ZELENSKI U VEČERNJEM OBRAĆANJU: "Putin ne razumije ništa osim sile i pritiska, a mi moramo..."
Prije 5h0
Svijet
PORUKA IZ AZERBEJDŽANA: "Uvijek moramo biti spremni za rat"
Prije 5h0
Estrada
PJEVAČICA UOČI KONCERTA PRIZNALA: "Sve dok me trebaju, dok mogu i dok me to veseli..." (FOTO)
Prije 5h0
Politika
"VEĆ OD SUTRA POČINJE DRUGA KONSTELACIJA ODNOSA...": Bivši diplomata Draško Aćimović predlaže rješenje za izlazak iz krize
Prije 5h0
Kultura
K’O NEKAD U OSAM, I SAD ŽELIM DA TI ČUJEM ZVUK: Kako je propao rock and roll u vrijeme "Sarajevo Film Festivala"
20. Avg. 2025
Kultura
OD BRČKOG DO GOVORNICE UNIVERZITETA FLORIDA: Bosanki prvoj iz naše zemlje ukazana nemjerljiva čast
19. Avg. 20250
Kultura
"OVO JE HISTORIJSKI TRENUTAK": Enis Bešlagić iznenadio sve odlukom, pazite šta sprema
19. Avg. 20250
Kultura
JOŠ JEDAN "FESTIVAL" U STOCU, ZA KRAJ LJETA: Bogatom kulturnom programu na godišnjicu UG "Iskra" i rođendan "Gradske biblioteke" pozavidjeli bi i mnogo veći centri
19. Avg. 2025
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.