O OVOME BRUJI SLOVENIJA: Pogledajte zbog čega je bivši "Zmaj" Senijad Ibričić zaradio direktan crveni karton

Maribor i Domžale igrali su utakmicu drugog kola slovenske Prve lige, a domaći su slavili rezultatom 3:1.

• 26. Jul. 2021  26. Jul. 2021

• 1

Domaći su poveli u 14. minuti, kada je Pihler pogodio za 1:0, ali se detalj koji je obilježio prvo poluvrijeme, desio u 25. minuti.

U centru pažnje našao se bivši bh. reprezentativac Senijad Ibričić, koji je dobio direktan crveni karton.

Ibričić je laktom udario jednog od igrača Maribora, a na iznenađenje mnogih, sudija mu je pokazao put ka svlačionici.

Bilo je jasno da je ovo bio grub prekršaj bh. igrača i mnogi su očekivali da će Ibričić dobiti žuti karton, ali je sudija donio zaista prestrogu odluku te isključio kapitena gostujućeg tima.

Šta se dešavalo u ovoj akciji i zbog čega je Ibričić dobio direktan crveni karton, možete pogledati OVDJE.