Regija
VUČIĆ SE PRAVDAO PUTINU: "Evo popis država, u čemu je problem"
10. Mar. 20260
Očito je Dodik preuzeo ulogu "visokog predstavnika" u Republici Srpskoj koji pokušava da lidere opozicije što čvršće veže za sebe pa bi ih sada vodio i kod Vučića iako ih predsjednik Srbije nije zvao?!
Vijesti
02. Avg. 2021 03. Avg. 2021
18
Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić sinoć je najavio da će 4. avgusta razgovarati sa rukovodstvom Republike Srpske, koje će boraviti u Beogradu, povodom obilježavanja godišnjice "Oluje", prenosi BN televizija.
Iako su se u nekim medijima pojavile nezvanične informacije da će u srijedu u Beogradu na radnom ručku kod Vučića biti i predstavnici svih parlamentarnih stranaka, do ovog trenutka, kako BN saznaje, Kabinet predsjednika Srbije još uvijek nije nikog kontaktirao.
Umjesto Vučićevog kabineta, kako BN saznaje, lidere opozicije je danas telefonom pozivao Dodik u vezi radnog ručka u Beogradu sa predsjednikom Srbije.
Pomalo čudna situacija da Dodik poziva na ručak kod predsjednika Srbije opozicione lidere iz Republike Srpske?!
Očito je Dodik preuzeo ulogu "visokog predstavnika" u Republici Srpskoj koji pokušava da lidere opozicije što čvršće veže za sebe, pa bi ih sada vodio i kod Vučića iako ih predsjednik Srbije nije zvao?!
Kakav strah je Dodika uhvatio to zna samo on i hoće li uspjeti da politički preživi najnoviju krizu u koju je ponajviše on lično uveo Republiku Srpsku.
Da su stvari izmakle kontroli, najbolji dokaz za to je da sada dojučerađnjim "izdajnicima i stranim plaćenicima" nudi ulazak u vladu Srpske, a sve pod izgovorom, kako bi se zajedno oduprijeli nametanju odluka na štetu Republike Srpske.
Regija
VUČIĆ SE PRAVDAO PUTINU: "Evo popis država, u čemu je problem"
10. Mar. 20260
Regija
BURSAĆ OGOLIO SVE DOK KRAJA: "Ko je uz vladara, on profitira politički. A ovi ostali se tretiraju kao..."
06. Feb. 20260
Evropa
ALARMANTNO, IZ BRUXELLESA: "Umjesto približavanja Europi, Vučićeva Srbija bira izolaciju, potičući unutarnju polarizaciju..."
12. Jan. 20260
Mini market
VUKANOVIĆ, OTVORENO: Kako će Draško Stanivuković objasniti nedolazak Aleksandra Vučića...
09. Jan. 20260
Rat u zalivu
TEHERAN BEZ KOČNICA: Analitičarka Ksenia Svetlova otkriva kako Iran planira uništiti ne samo Izrael, nego i svoje komšije
Prije 4 min0
Hronika
TRENUTNO JE NA ISPITIVANJU: Priveden huligan zbog napada na navijače Veleža
Prije 7 min0
Hronika
IMA I POVRIJEĐENIH: Izbio požar u luksuznom hotelu, policija na terenu (VIDEO)
Prije 10 min0
Rat u zalivu
ŠPANSKI PREMIJER UDARIO NA NETANYAHUA: "On želi napraviti novu Gazu od Libana"
Prije 15 min0
Vijesti
STIŽE NOVI SNIJEG, PADAT ĆE I U NIZINAMA: Evo kakvo nas vrijeme očekuje u narednih nekoliko dana...
23. Mar. 20260
Vijesti
NACIONALISTIČKI INCIDENTI U STOCU: Navijačka grupa napala građane tokom izrade murala posvećenog Srebrenici (FOTO + VIDEO)
22. Mar. 20260
Vijesti
DRAMA NA GRANICI: Uhapšen Draško Stanivuković, nakon višesatnog zadržavanja...
24. Mar. 20261
Vijesti
SLAVEN RAGUŽ UZBURKAO JAVNOST: "Oni su 'halalili' Republiku Srpsku i gledaju što mogu uzeti..."
Prije 9h0
trenutak ...
Komentari - Ukupno 18
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.