Regija
CRNA GORA NA NOGAMA: Nakon opsadnog stanja u Podgorici, pretres imovine brata Mila Đukanovića I U NIKŠIĆU
27. Feb. 20260
"...za nove izgovore."
Regija
10. Avg. 2021 10. Avg. 2021
0
Najnoviji izvještaj Međunarodnog panela o klimatskim promjenama potvrdio je da je posljednji čas za zajedničku klimatsku akciju, ocijenio je predsjednik Crne Gore Milo Đukanović.
Podsjeća da je prilika za to Samit lidera u Glazgovu u novembru.
“Za Crnu Goru, za sve nas, prilika da učinimo još jedan iskorak, ovog puta i hrabriji i odlučniji. Za našu budućnost, kroz proaktivan odnos i saradnju svih nacionalnih i međunarodnih aktera. Nema vremena za gubljenje niti opravdanja za nove izgovore”, naveo je Đukanović na Twitteru, navodi Antena M.
Najnoviji izvještaj Međunarodnog panela o klimatskim promjenama #IPCC potvrdio je da je posljednji čas za zajedničku klimatsku akciju.Pred nama je Samit lidera u Glazgovu u novembru. Za Crnu Goru, za sve nas, prilika da učinimo još jedan iskorak, ovog puta i hrabriji i odlučniji.
— Milo Đukanović (@predsjednik_cg) August 9, 2021
Regija
CRNA GORA NA NOGAMA: Nakon opsadnog stanja u Podgorici, pretres imovine brata Mila Đukanovića I U NIKŠIĆU
27. Feb. 20260
Regija
SUSRET U PRIŠTINI: Milo Đukanović razgovarao sa premijerom Kosova Albinom Kurtijem, razmijenili mišljenja o...
05. Feb. 20260
Regija
PREPISKA KOJA OTVARA OZBILJNA PITANJA: Spominje li se bivši predsjednik Crne Gore u Epsteinovim fajlovima?
31. Jan. 20260
Regija
SUD DONIO ODLUKU: Ništa od Đukanovićeve naknade za povredu časti i ugleda
12. Jan. 20260
Rat u zalivu
TEL AVIV POD PALJBOM: Hezbollah uzvraća udarac nakon 15 mjeseci kršenja sporazuma
Prije 26 min0
Svijet
MNOGI GA VIDE KAO TRUMPOVOG NASLJEDNIKA: Guverner Kalifornije svojom otvorenom izjavom šokirao Izraelce...
Prije 28 min0
Društvo
ODGOVOR KOJI MNOGE ZANIMA: Nije vam redovno uplaćivan staž, a dobili ste otkaz, hoćete li imati pravo na naknadu sa biroa?
Prije 34 min0
Šareni svijet
NESTVARNO: Kombinezon najljepše učesnice sa nedavno završenih Igara prodat za nestvarnu cifru, ali...
Prije 37 min0
Regija
HAOS NA BEOGRADSKOM AERODROMU NAKON SLIJETANJA AVIONA IZ DUBAIJA: "Nismo imali kontakt s ambasadom, kad je pala bomba..."
03. Mar. 20260
Regija
ŽELJANA ZOVKO ISKORISTILA PRILIKU: "Oštro osuđujem napad na bosanskohercegovačke Hrvate iz Jablanice..."
02. Mar. 20266
Regija
STIŽU OPASNE PORUKE IZ SRBIJE: "Moramo djelovati poput Izraela...!"
Prije 6h0
Regija
BALKANSKI FRONT BLISKOISTOČNOG SUKOBA: Kako Albanija postaje poligon za "šiitski cionizam" i potiskivanje Irana
02. Mar. 20260
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.