Hronika
POKUŠAJ UBISTVA U BiH: Jedna osoba zadobila povrede hladnim oružjem u predjelu vrata
23. Feb. 20260
U Rogatici je policija uhapsila M.U. zbog sumnje da je u tom gradu nožem pokušao ubiti sina.
Hronika
06. Sep. 2021 06. Sep. 2021
0
U Policijskoj upravi Istočno Sarajevo rekli su da je M.U. juče u kući u Ulici Nikole Tesle nožem u stomak ubo S.U. i nanio mu teške povrede, piše Srpskainfo.
– S.U. je ljekarska pomoć ukazana u Domu zdravlja Rogatica, nakon čega je prevezn u Univerzitetku bolnicu Foča na dalje liječenje – rekla je portparol PU Istočno Sarajevo Vesna Stokanović.
Ona je dodala da je o svemu obaviješten dežurni tužilac.
Hronika
POKUŠAJ UBISTVA U BiH: Jedna osoba zadobila povrede hladnim oružjem u predjelu vrata
23. Feb. 20260
Hronika
DETALJI UŽASA U BLIZINI SARAJEVA: Suprugu prerezala vrat pa pozvala policiju - "zaklala sam muža"
28. Jan. 20260
Hronika
POKUŠAJ UBISTVA: 51-godišnjak napadnut dok je sjedio u vozilu; Muškarac prvo krenuo nožem, pa izvukao pištolj
11. Jan. 20260
Hronika
SUPRUŽNICI POKUŠALI UBITI KOMŠIJU: Crna magija motiv za pokušaj ubistva u Doboju
29. Dec. 20250
Regija
MATE GRANIĆ, POSEBNI SAVJETNIK ANDREJA PLENKOVIĆA: "Sukob se širi na regiju, ugroženo 13 država..."
Prije 27 min0
Rat u zalivu
PORUKA IZ PENTAGONA: "Nastavite do kraja, uz vas smo, na stolu je..."
Prije 30 min0
Društvo
INSPEKTORI U AKCIJI: Otkriven 41 strani državljanin u BiH bez zakonitog boravka, čak 38 ih je iz iste zemlje...
Prije 41 min0
Rat u zalivu
IRANSKI UČENJAK SE OBRATIO NACIJI: Poziva na prolijevanje cionističke i Trumpove krvi
Prije 45 min0
Hronika
SIPA U AKCIJI: Pretresi više stambenih i pomoćnih objekata, na meti službenik UIO BiH
04. Mar. 20261
Hronika
OVO JE VOZAČ SMRTI: A. Kurtović na licu mjesta usmrtio majku i kćerku
Prije 19h0
Hronika
ŠIRI SE NOVA PREVARA: Policija poslala upozorenje građanima
03. Mar. 20260
Hronika
MASOVNA PUCNJAVA U AMERICI: Ubijene najmanje dvije osobe, pogledajte šta je pisalo na majici napadača...
03. Mar. 20260
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.