Vijesti
"TAKVA JE SIGURNOSNA PROCJENA": Branislav Borenović dobio policijsku zaštitu
17. Sep. 20250
"...neće moći dovijeka da se iza nje krije."
Mini market
14. Okt. 2021 14. Okt. 2021
1
Predsjednik PDP-a Branislav Borenović poručio je da Dodik nije Republika Srpska i da neće moći dovijeka iza nje da se krije.
"Sve ukazuje na to da Dodik svojim djelovanjem priziva ozbiljne probleme Republici Srpskoj, a u cilju da sačuva sebe, svoju političku poziciju i da prikrije ogromne razmjere korupcije njegove vlasti u pandemijskim i drugim pljačkama prethodnih petnaest godina. Srećom, šta god zamišljao, on nije Republika Srpska i neće moći dovijeka da se iza nje krije", rekao je Borenović.
On ističe da se RS čuva snaženjem njenih institucija, čuvanjem dejtonskog uređenja i borbom protiv korupcije.
"Inzko je nametanjem zakona stvorio ogromnu krizu, ali dao i novu mogućnost svojim prijateljima Dodiku i Izetbegoviću da dižu tenzije i zveckaju oružjem, što godinama rade u dogovoru, jer njihovoj koaliciji haosa samo takva situacija odgovara. Umjesto da se pozabave rješenjem bespotrebno nametnutog Inzkovog zakona, što je zaključeno na sjednici NSRS, Dodik i SNSD sa svojim koalicionim partnerima iz SDA idu dalje, samo produbljujući sukobe i krizu", kaže Borenović.
On dodaje da, dok se u javnosti navodno svađaju, iza kulisa se dešavaju ogromne koruptivne i kriminalne afere u kojima učestvuju upravo ljudi iz vlasti i njihovih koalicionih priljepaka, navodi BN.
Vijesti
"TAKVA JE SIGURNOSNA PROCJENA": Branislav Borenović dobio policijsku zaštitu
17. Sep. 20250
Mini market
ATMOSFERA LINČA: Učestali napadi na opoziciju u entitetu RS ostaju nerasvijetljeni, može li se institucijama vjerovati?
16. Sep. 20250
Hronika
IDENTIFIKOVANI I SASLUŠANI SVJEDOCI NAPADA NA BORENOVIĆA: Napadači pobjegli na Zapadni tranzit
12. Sep. 20250
Mini market
NAPAD NA BORENOVIĆA: Evo šta kaže banjalučko tužilaštvo - kakva kazna čeka počinioce
12. Sep. 20250
Regija
TENZIJE U PARLAMENTU ALBANIJE: Zastupnici opozicije bacali predmete na Edija Ramu, blokirali govornicu
Prije 8 min0
Zdravlje
NEMA RAZLOGA ZA PANIKU, ALI IMA ZA OPREZ: Raste broj zaraženih novim sojem korona virusa u Evropi
Prije 15 min0
Mini market
STANIVUKOVIĆ POZVAO MINISTRA BUDIMIRA DA GA UHAPSI: "Od mene ste napravili kretena i ponižen sam!"
Prije 33 min0
Sport
I DALJE JE JEDAN OD NAJVEĆIH: Inter Miami i Lionel Messi produžit će ugovor
Prije 43 min0
Mini market
PIŠE TI SE LOŠE, MILOŠE: Bivši premijer Srbije vjerovatno ni sam ne zna šta je pročitao na obilježavanju...
15. Sep. 20250
Mini market
"NIJE SE NI POTRUDIO DA ZAMAŽE OČI NARODU": Aleksandra Pandurević objavila fotografije luksuzne kuće Igora Dodika (FOTO)
15. Sep. 20250
Mini market
„ZAŠTO SU TURCI VLADALI 500 GODINA – KOLORIZOVANO...“: Burne reakcije iz Srbije nakon istupa Milorada Dodika...
16. Sep. 20250
Mini market
MUK U LAKTAŠIMA: Igor Crnadak objavio video pa poručio Dodiku -"Samo neka se pridržava ovoga što je rekao..."
17. Sep. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 1
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.