Žena
SVE OBORILA S NOGU: Severina briljirala u izazovnom izdanju kome se žena osjeća moćno (FOTO)
25. Okt. 20250
"Kuća preko puta moje zgrade na kojoj je kamera koja snima moju zgradu također je u vlasništvu”čovjeka koji me tuži, ali su fiktivni vlasnici izvjesna braća Matić", piše pjevačica.
Show
19. Okt. 2021
0
Severina je na Instagramu objavila nove tužbe koje je primila od Milana Popovića.
Uz fotografije papirologije objavila je i poduži tekst.

"Dobar dan ekipa, kako je? Kod mene sve po starom. Dobila sam još jednu plavu koverticu …ordinari tjusdej, reklo bi se. Čovjek koji me tuži je isti onaj čovjek koji je dao demantij da nije bjesomučno dizao tužbe protiv mene. I da ih nije bilo 60.Točno. Od 2019., ta se brojka popela na više od 70", piše Severina.
Dalje navodi da čovjek koji je tuži bjesomučno u Hrvatskoj, tužio ju je i u Srbiji da joj se potpuno oduzme skrbništvo?
"Viši sud u Srbiji je to odbacio. Sad je poslao prijedlog ili tužbu (ko će više znat) za nedozvoljeno objavljivanje njegove adrese iako je ta adresa i kuća ne samo izlazila u medijima, nego je “čovjek koji me tuži “iz te iste kuće davao brojne intervjue. Kuća iz koje je davao intervjue i uvjerio sve da u njoj i živi bila je pod zaštitom grada Zagreba, ali je “čovjek koji me tuži “nekako od prošle vlasti grada Zagreba dobio dozvolu za rušenje iste. Osim toga vlasnik te kuće je neka firma na Cipru pa ne znam zašto me tuzi onaj koji me tuži? Izašlo je nebrojeno medijskih natpisa o tome da je pokupovao “pola Hrvatske”i sve su lokacije medijski otkrivene. Kuća preko puta moje zgrade na kojoj je kamera koja snima moju zgradu također je u vlasništvu”čovjeka koji me tuži, ali su fiktivni vlasnici izvjesna braća Matić. Ladislav Matic je pak prijavljen da je zaposlen i prijavljen na adresi u firmi “čovjeka koji me tuži….Kako to? Kako to?", navodi se u Severininoj objavi.
Žena
SVE OBORILA S NOGU: Severina briljirala u izazovnom izdanju kome se žena osjeća moćno (FOTO)
25. Okt. 20250
Žena
MODNA INSPIRACIJA: Severina pomno birala fantastičnu suknju uz koju ide najpopularnija proljetna jakna (FOTO)
25. Mar. 20250
Show
INCIDENT NA KONCERTU: Severini na binu skočio nezvani gost, pogledajte šta je učinila pjevačica...
10. Mar. 20250
Show
"SEVERINA, TITO, JAHTA I JA": Pjevačica podijelila dio iz knjige Vedrane Rudan, evo i detalja (FOTO)
21. Jan. 20250
Svijet
BIVŠI IZRAELSKI PREMIJER: "Vlada želi rat u Libanonu od kojeg nema koristi, evo zašto je on potreban Netanyahuu"
Prije 13 min0
Evropa
KATASTROFA NA POMOLU: Rusija na nogama, rijeka probila nasip, stanovništvo u panici bježi (VIDEO)
Prije 14 min0
Regija
SRBIN KOJI UDARA SRBE: Ko je zloglasni šef Vučićevih batinaša što vozi Mercedes od pola miliona eura?
Prije 19 min0
Sport
ZVANIČNO JE: Antonio Conte napustio Napoli
Prije 28 min0
Show
BIO JE MAJSTOR MEDIJSKE MANIPULACIJE: Zašto je Michael Jackson zapravo nosio traku na nosu?
Prije 21h0
Show
AUKCIJA KOJA JE PODIGLA BRITANIJU NA NOGE: Isplivale nikad viđene fotke i pisma princeze Diane!
02. Jun. 20260
Show
FOTOGRAFIJE RONALDOVE GEORGINE OBILAZE SVIJET: Paparazzi su je uhvatili na jahti (FOTO)
Prije 2h0
Show
SPEKTAKL U KINI KOJI JE ZALUDIO PLANETU: Pogledajte kako stotine statista pod oružjem i pirotehnikom simuliraju stravične ratne bitke (VIDEO)
02. Jun. 20260
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.