MOURINHO DOŽIVIO NAJVEĆE PONIŽENJE U KARIJERI: Njegov tim je večeras pretrpio totalni debakl u Norveškoj (VIDEO)

Zvuči nevjerovatno, ali tim Josea Mourinha je večeras doživio pravi debakl.

• 21. Okt. 2021  21. Okt. 2021

• 1

Roma je večeras u okviru Konferencijske lige od Bodo Glimta iz Norveške poražena rezultatom 6:1.

Već u 8. minuti Norvežani su načeli mrežu Rimljana, a u 20. minuti je nakon gola Bodo Glimta već bilo jasno da se gosti neće dobro provesti.

Perez je u 28. minuti uspio smanjiti na 2:1 i činilo se kako će se Roma uspjeti oporaviti, no onda je uslijedilo teških 45 minuta drugog poluvremena za Rimljane.

Prvo je u 52. minuti Bothiem pogodio za 3:1, a zatim su kao na traci golove postizali Solbaken, Pellegrino i još jednom Bothiem za nevjerovatnih 6:1.

Ljubitelji nogometa ne pamte kada je tim Josea Mourinha dožio ovako strahovit poraz.