Društvo
U BH. GRADU SE OVIH DANA TEŠKO DIŠE: Proglašena 'Uzbuna' zbog ekstremnog zagađenja zraka
07. Nov. 20250
Za Dan žalosti određen je dan dženaze djevojčice Džene Gadžun,
Vijesti
17. Nov. 2021 17. Nov. 2021
0
Načelnik Općine Kakanj Mirnes Bajtarević proglasio je četvrtak, 18. novembar, Danom žalosti na području Kaknja.
Za Dan žalosti određen je dan dženaze djevojčice Džene Gadžun, saopćeno je iz Općine Kakanj.
Na Dan žalosti bit će spuštene zastave na pola koplja na zgradi Općine Kakanj, na zgradama javnih preduzeća i javnih ustanova, te zastave postavljene na javnim prostorima.
Također, bit će otkazane i sve planirane kulturno-zabavne i sportske manifestacije.
“Pozivamo vlasnike ugostiteljskih objekata, te elektronske i druge medije da svoje aktivnosti prilagode Danu žalosti”, saopćeno je iz Općine Kakanj.
Društvo
U BH. GRADU SE OVIH DANA TEŠKO DIŠE: Proglašena 'Uzbuna' zbog ekstremnog zagađenja zraka
07. Nov. 20250
Društvo
PREKORAČEN PRAG UPOZORENJA: U Kaknju privremeno obustavljena nastava zbog zagađenja zraka
07. Nov. 20250
Ekonomija
DIREKTNO UZ AUTOPUT: Pronašli smo parcelu u BiH na kojoj firma Grlić Radmana tvrdi da gradi tvornicu (FOTO + VIDEO)
14. Sep. 20250
Ekonomija
RAZLIČITE REAKCIJE GRAĐANA: Počela gradnja Lidla na mjestu srušenog simbola bh. grada (FOTO + VIDEO)
14. Sep. 20252
Svijet
SUKOBI NA GRANICI: Poginuo vojnik, još četiri ranjena, sve izvjesnija eskalacija ratnih dejstava
Prije 11 min0
Hronika
UHAPŠENE DVIJE KINESKINJE: Ušle kao dio turističke grupe, pa pobjegle i nezakonito ostale u državi
Prije 17 min0
Kultura
VELIKI USPJEH: 'Visit Sarajevo' nagrađeno na globalnom takmičenju
Prije 22 min0
Mini market
HAOS U SLUŽBI ZA POSLOVE SA STRANCIMA BiH: Manipulacije sa reprezentacijom, upotrebom vozila, ugovorima...
Prije 25 min0
Vijesti
ŽELJANA ZOVKO PONOVO U AKCIJI: "Paradoksalno je da Borjana Krišto nije u mogućnosti tražiti smjenu..."
06. Dec. 20256
Vijesti
NEBOJŠA VUKANOVIĆ OTKRIO ŠTA JE MILORAD DODIK TRAŽIO OD NASERA ORIĆA: "Suicidno je da Bošnjaci glasaju za SNSD" (VIDEO)
06. Dec. 20250
Vijesti
GRAĐANI BiH SVE VIŠE KORISTE LIČNU KARTU ZA PRELAZAK GRANICE: Bez problema i do mora
05. Dec. 20250
Vijesti
AMBASADOR LAGUMDŽIJA, IZ NEW YORKA: Oni su me "zakucali", ko to ne razumije...
07. Dec. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.