SIJEVNUO JE PROJEKTIL U RAŠLJE: Liverpool slavio nakon preokreta na Anfieldu, pogledajte golčinu Arnolda o kojoj će se dugo pričati

Nogometaši Liverpoola slavili su novu pobjedu na svom terenu.

• 17. Dec. 2021  17. Dec. 2021

• 0

U 17. kolu Premiershipa, Liverpool je nakon preokreta pobijedio Newcastle rezultatom 3:1.

Gosti dolaze do vodstva u u sedmoj minuti. Thiago je loše reagirao u odbrani, a Shelvey postiže gol za 0:1.

Nakon toga, uslijedio je potpuni preokret. Prvo je Jota pogodio za 1:1.

Igrala se 25. minuta kada je na odbijenu loptu natrčao Salah i postigao pogodak za 2:1, da bi na kraju Arnold golom u 87. minuti postavio konačnih 3:1 za domaće.