Vijesti
CVIJANOVIĆ U WASHINGTONU S IZRAELSKIM AMBASADOROM U SAD-u: "Informisala sam ga o borbi Republike Srpske"
06. Mar. 20260
Pjesme, veselja i dobrog raspoloženja nije nedostajalo.
Politika
29. Dec. 2021 29. Dec. 2021
2
Predsjednica Republike Srpske Željka Cvijanović pridružila se svojim saradnicima koji su se večeras okupili da proslave Novu godinu.
Pjesme, veselja i dobrog raspoloženja nije nedostajalo, prenosi SrpskaInfo.
Stihovi popularne pjesme “Veseli se srpski rode” odzvanjali su restoranom, a predsjednica i njeni saradnici uživali su u proslavi.
Od stare 2021. su se pjesmom oprostili, i u novu 2022. ulaze.
Vijesti
CVIJANOVIĆ U WASHINGTONU S IZRAELSKIM AMBASADOROM U SAD-u: "Informisala sam ga o borbi Republike Srpske"
06. Mar. 20260
Politika
ŽELJKA CVIJANOVIĆ SE JAVILA IZ BIJELE KUĆE: Signal za nove investicije SAD u BiH
03. Mar. 20260
Vijesti
KONSENZUSOM ILI PREGLASAVANJEM: Komisiji za očuvanje nacionalnih spomenika istekao mandat, Schmidt ne želi dati tumačenje, kako će se birati novi članovi?
21. Feb. 20260
Vijesti
CVIJANOVIĆ ČESTITALA KINESKU NOVU GODINU: "Želim prosperitet prijateljskom narodu Kine"
17. Feb. 20260
Ekonomija
OGROMNE RAZLIKE NA PUMPAMA U FBIH: Cijene variraju i do 50 feninga
Prije 16 min0
Regija
DATE JASNE SMJERNICE: Oštrije kazne za visoku korupciju
Prije 23 min0
Svijet
"BUDITE VRLO OPREZNI": Iranski ambasador uputio direktnu prijetnju Britancima iz srca Londona
Prije 28 min0
Rat u zalivu
PLJAČKA IRANA U NAJAVI, PENTAGON SPREMA SPECIJALCE: Axios razotkrio tajni plan SAD-a i Izraela
Prije 37 min0
Politika
ŠOKANTAN ISTUP IZRAELSKOG AMBASADORA U HRVATSKOJ: „Odmah zatvorite ambasadu, imaju spavače, pobornike i u Bosni i Hercegovini...“
06. Mar. 20262
Politika
IVICA PULJIĆ, IZ WASHINGTONA: "To se dogodio navečer u mojoj blizini..."
06. Mar. 20260
Politika
OŠTRA REAKCIJA ISAKA NA IZJAVE ŽELJKA BUDIMIRA: "Trebaš se javno izvinuti građanima BiH zbog iznošenja neutemeljenih i štetnih..."
Prije 18h0
Politika
VOJNI ANALITIČAR HAMZA VIŠĆA ZA "SB": "Istup ambasadora Izraela predstavlja potvrdu da Izrael ima jasan cilj..."
06. Mar. 20260
trenutak ...
Komentari - Ukupno 2
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.