Zabava
VUČIĆ OBJAVIO FOTOGRAFIJU SA LUKASOM UZ VRLO ZANIMLJIV OPIS: "Aca Lukas jede supu, ja spremio kecelju..."
17. Maj 20250
Lukas se prije nekoliko dana oglasio za medije i rekao da će biti učesnik Beovizije.
Estrada
20. Jan. 2022 20. Jan. 2022
1
Pjevač Aca Lukas hitno je primljen danas u toku dana u Urgentni centar.
Lukas je ostao da leži u bolnici kako bi sproveo sva dalja ispitivanja po pitanju njegovog zdravlja.
Prvi uput koji je dobio za pregled je za gastroenterologa, ali se i dalje ne znaju detalji njegove dijagnoze.
Njegov menadžer Saša Mirković rekao je da su tačni navodi.
"Istina je da je Aca Lukas završio u bolnici. Samo ću vam reći da se preforsirao, jer je prethodnih dana i nedelja puno radio", rekao je on za “Blic”.
Podsjećanja radi, Aca Lukas se prije nekoliko dana oglasio za medije i rekao da će biti učesnik Beovizije i da vjeruje da je on jedini od svih kandidata koji može da predstavlja Srbiju na pjesmi Evrovizije.
Zabava
VUČIĆ OBJAVIO FOTOGRAFIJU SA LUKASOM UZ VRLO ZANIMLJIV OPIS: "Aca Lukas jede supu, ja spremio kecelju..."
17. Maj 20250
Estrada
IAKO JE TVRDIO DA MU JE TO ZABRANJENO: Aca Lukas najavio koncert u Sarajevu
27. Apr. 20250
Estrada
POJAVIO SE SPISAK "REŽIMSKIH IZVOĐAČA" ČIJA JE MUZIKA ZABRANJENA NA BLOKADAMA U SRBIJI: Neka imena su iznenađenje
21. Jan. 20250
Estrada
ACA LUKAS ZABRINUO FANOVE: Snimljen na bolničkom krevetu kako prima terapiju
30. Okt. 20240
Vijesti
VATRA SE PROŠILA, NE MOGU JE OBUZDATI: Evo kako iz zraka na jugu BiH izgleda veliki požar (VIDEO)
Prije 3h0
Društvo
AKO JE OD DODIKA I PREVIŠE JE: Dok on komentariše Thompsona, a u RS-u najavljuju nastup negatora genocida u Srebrenici i to 11. jula
Prije 4h0
Hronika
ADNANA ALIBABIĆA I DALJE NEMA: Napustio bolnicu prije 13 dana i od tada mu se gubi svaki trag
Prije 4h0
Vijesti
"DŽUVO KOLIKO KOŠTA DRŽAVA I NAGODBA": Nebojša Vukanović prozvao direktora OSA-a pa poručio: "UDBA ovdje i dalje drži sve konce"
Prije 4h0
Estrada
NEKONTROLISANI IZLJEVI BIJESA: Jelena Karleuša brutalno izvrijeđala Selmu Bajrami, ali ni ona joj nije ostala dužna...
Prije 19h0
Estrada
UDALA SE ZA SRBINA, A SVEKRVA JE MRZILA JER JE MUSLIMANKA: "Ostala sam s djetetom i dva kofera ispred vrata"
04. Jul. 20250
Estrada
KARLEUŠA IZVRIJEĐALA SELMU BAJRAMI, ONA JOJ UZVRATILA: "Nije tebi lako"
Prije 13h1
Estrada
INDIRA PJEVALA PO SAHRANAMA PA SE ZAPOSLILA U OPĆINI: Sudbinski susret izuo je iz cipela
05. Jul. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 1
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.