Zabava
ŠTA VAM PORUČUJE PODSVIJEST: Ovaj sanovnik Babe Vange smatra se najpreciznijim na svijetu
Prije 20 min0
Reprezentacija Maroka preokretom je stigla do pobjede nad Malavijem u osmini finala Afričkog kupa nacija, a bilo je 2:1.
Sport
25. Jan. 2022 25. Jan. 2022
0
Poveo je Malavi u 7. minuti spektakularnim pogodkom Mhanga s 35 metara, ali Maroko je u nastavku utakmice dokazao da je bolji i kvalitetniji sastav.
Nizale su se šanse pred golom Malavije, ispromašivao se Maroko još jednom, ali do poravnanja dolazi preko En Nesyrija u sudijskoj nadoknadi prvog dijela.
Nastavili su se uraganski napadi ekipe Vahida Halilhodžića i u drugom poluvremenu, a do gola Maroko stiže u 70. minuti kad Achraf Hakimi postiže golčinu.
Šutirao je iz slobodnog udarca sa skoro 30 metara, uputio pravu bombu ka golu Malavija, a to je bilo neodbranjivo za golmana Thomua. Hakimi je tada postavio konačnih 2:1 i odveo Maroko u četvrtfinale.
Maroko u četvrtfinalu čeka duel s pobjednikom utakmice Obala Slonovače – Egipat.
Zabava
ŠTA VAM PORUČUJE PODSVIJEST: Ovaj sanovnik Babe Vange smatra se najpreciznijim na svijetu
Prije 20 min0
Politika
KONAKOVIĆ I JUTROS RAZOTKRIVA DODIKA: "Nisi dogovarao ništa sa mnom – nego si pao"
Prije 38 min0
Vijesti
VISOKA AMERIČKA DELEGACIJA DANAS U SARAJEVU: Na stolu pitanje Dodikovog povlačenja?
Prije 53 min0
Politika
DAMIR MAŠIĆ O STEVANDIĆU I VIŠKOVIĆU: “I preostala dva politička miša mekinjaša došunjala su se krišom pred pravosuđe”
Prije 59 min1
Sport
OVO SE VUČIĆU NEĆE SVIDJETI: Novak "pumpao" na Wimbledonu, a onda je kamera pokazala...
07. Jul. 20250
Sport
"TO JE PLJAČKA STOLJEĆA": Kako je Titov prvoborac i Miloševićev mitingaš s kraja 1980-tih zagrmio u Skupštini Jugoslavije o važnom sportskom događaju (VIDEO)
08. Jul. 20250
Sport
VELIKA GESTA BH. DIJAMANTA: Džeko se odazvao Željinom pozivu, dolazi na Grbavicu
07. Jul. 20250
Sport
ESMIR BAJRAKTAREVIĆ BI KONAČNO MOGAO DOBITI VEĆU MINUTAŽU: Iz PSV-a odlazi...
07. Jul. 20251
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.