Ekonomija
TAKSISTA PONUDIO DA BESPLATNO VOZI DIREKTORA BH. KOMPANIJE: "Svaka čast za sve što radite!"
28. Jul. 20250
Stiglo je saopćenje iz Energoinvesta.
Ekonomija
27. Jan. 2022 27. Jan. 2022
0
Energoinvest d.d. Sarajevo je saopćio da je nakon odluke kantonalne vlade i davanja saglasnosti Sarajevogasu za nabavku dodatnih količina gasa, u tri navrata dostavljao Sarajevogasu ažuriranu i transparentnu ponudu za traženu dodatnu količinu gasa, s obzirom na to da se tržišne cijene gasa mijenjaju na dnevnoj osnovi.
"Umjesto nabavke dodatnih količina gasa, Sarajevogas je svojom e-mail porukom od 26. januara u 18,06 sati obavijestio Energoinvest da mu dodatne količine gasa nisu potrebne, da odustaje od nabavke dodatnih količina, te da ga zadovoljavaju količine gasa koje Energoinvest redovno isporučuje za potrebe Sarajevogasa", saopćeno je Energoinvesta.
Ekonomija
TAKSISTA PONUDIO DA BESPLATNO VOZI DIREKTORA BH. KOMPANIJE: "Svaka čast za sve što radite!"
28. Jul. 20250
Ekonomija
USTAMUJIĆ NAJAVIO PRAVI PROCVAT: "Energoinvest jedna od najbrže rastućih firmi u BiH, planiramo novu fabriku u Sarajevu"
04. Jul. 20250
Ekonomija
POVRATAK POSRNULOG BH. GIGANTA: Energoinvest se vraća u Tursku, slijedi...
27. Jun. 20250
Društvo
"SB" PATROLA: U Sarajevu razgovarano o izgradnji nuklearnih elektrana (FOTO)
17. Apr. 20250
Vijesti
SRBIJA KLJUČA VEČERAS: Narod je poručio Vučiću da odlazi s vlasti
Prije 4h0
Ekonomija
INVESTITOR JE IZ SAD-a: Otvorena jedna od najmodernijih farmi u BiH (VIDEO)
Prije 4h0
Politika
GRKOVIĆ RASKRINKAO DODIKA: "Kafanski kabadahija ima pet nekretnina u Sloveniji! Istražujemo ga, gotov je" (VIDEO)
Prije 5h0
Sport
SENZACIJA U LATVIJI: Finska izbacila Srbiju s Eurobasketa
Prije 5h0
Ekonomija
PREMINUO UGLEDNI BH. PODUZETNIK: On je osnivač holdinga koji uključuje neke od najvećih bh. firmi
04. Sep. 20250
Ekonomija
NAJVEĆI BANKROT U AUSTRIJI UZDRMAO NAJBOGATIJEG NIJEMCA: "Nasjeo sam na vrhunskog lopova"
05. Sep. 20250
Ekonomija
PIŠI PROPALO: Otvoren stečaj nad kompanijom poduzetnika iz BiH, blokiran račun...
04. Sep. 20250
Ekonomija
OBAVLJENA VELIKA TRGOVINA DIONICAMA: Misteriozni investitor stekao udio u bh. proizvođaču haubica i topova
05. Sep. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.