HIT NA INTERNETU: Pogledajte poruku navijača Sarajeva pred početak derbija na Grbavici... (VIDEO)

Nogometaši Željezničara na Grbavici su slavili u gradskom derbiju protiv Sarajeva rezultatom 2:0.

• Šareni svijet

• 06. Mar. 2022

• 0

Željezničar je u 31. minuti uspio da povede sa 1:0 kada je Štilić centrirao iz kornera, a pogodak glavom zabio je Hodžić.

Domaći tim je pitanje pobjednika uspio da riješi u 89. minuti, a u centru pažnje našao se Ermin Zec koji je zabio nevjerovatan pogodak za konačnih 2:0.

No, zanimljivo je bilo i prije početka utakmice na Grbavici. Navijači gradskog rivala s Koševa očekivali su sigurnu pobjedu nad najljućim rivalom.

Svjedoči tome i izjava navijača FK Sarajevo pred derbi koja je postala viralna.