I MESSI U NEVJERICI: "Ma nemoj me zaje*avati, ovo ne može..."

(...) biti istina.

  • Zabava

  • 05. Maj 2022  05. Maj 2022

  • 0

Reprezentativac Argentine i fudbaler PSG-a Lionel Messi bio je šokiran preokretom Real Madrida protiv Manchester Cityja.

Kraljevski klub je sinoć u revanš susretu polufinala Lige prvaka na svom terenu slavio rezultatom 3:1, te je pobjedom protiv Građana ostvario plasman u finale Lige prvaka.

Nekadašnji igrač engleskog velikana Sergio Aguero sinoć je zajedno sa Oscarom Ruggerijem i Carlosom Tevezom komentarisao susret na Santiago Bernabeu, a kada je Real poveo sa 3:1, on je pročitao poruku koju je dobio od Messija.

"Šta Leo kaže?", upitao je Tevez Aguera.

"Nemoj me z********i, ovo ne može biti istina", odgovorio mu je Aguero, prenosi Oslobođenje.

Real Madrid će protiv Liverpoola u finalu Lige prvaka igrati 28. maja u Parizu.

Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...