Kultura
VEDRANA RUDAN NAPALA HRVATE ZBOG ŠUTNJE O GENOCIDU: "Plenković je bešćutna spodoba bitna samo sebi"
15. Jun. 20250
Voditelji su se kiselo nasmijali, izgledalo je kao da im je neprijatno, ali nisu mogli da se ne slože s konstatacijom književnice.
Mini market
13. Maj 2022 13. Maj 2022
1
Vedrana Rudan, jedna od najomiljenijih spisateljica u regionu, gostovala je u jutarnjem programu Novo Jutro na TV Pink. Književnica je svoje gostovanje započela nakon obraćanja predsjednika Srbije Aleksandra Vučića sa Sajma automobila, te je morala "malo" da pričeka.
„Kada ona nešto kaže to se danima prepričava, njeno mišljenje je veoma direktno“, predstavila je svoju gošću voditeljka Novog jutra.
Vedrana Rudan je i ovog puta ispunila očekivanja i opravdala predstavljanje, te je odmah izrazila „nezadovoljstvo“ zbog čekanja, kako bi Vučić završio svoj govor.
"Dobar dan, hvala na pozivu, drago mi je što smo ipak dočekali kraj govora Kim II Vučića. Kako je krenulo, mislila sam da neću stići na promociju u 18 sati uvečer. Ovaj put je bilo kratko, jedno 3 sata", rekla je ironično književnica.
Voditelji su se kiselo nasmijali, izgledalo je kao da im je neprijatno, ali nisu mogli da se ne slože s konstatacijom književnice.
Kultura
VEDRANA RUDAN NAPALA HRVATE ZBOG ŠUTNJE O GENOCIDU: "Plenković je bešćutna spodoba bitna samo sebi"
15. Jun. 20250
Društvo
VEDRANA RUDAN U NOVOJ KOLUMNI PISALA O BORBI SA RAKOM: "Želim umrijeti, žao mi je ljudi koji me ne puštaju da odem"
21. Maj 20250
Kultura
VEDRANA RUDAN O THOMPSONOVOM KONCERTU: "Hrvati lažu sami sebe i lože se na pi*darije"
12. Apr. 20250
Kultura
VEDRANA RUDAN BRANILA THOMPSONA: "On pjeva za lovu, a vi se palite"
11. Feb. 20250
Vijesti
VATRA SE PROŠILA, NE MOGU JE OBUZDATI: Evo kako iz zraka na jugu BiH izgleda veliki požar (VIDEO)
Prije 54 min0
Društvo
AKO JE OD DODIKA I PREVIŠE JE: Dok on komentariše Thompsona, a u RS-u najavljuju nastup negatora genocida u Srebrenici i to 11. jula
Prije 59 min0
Hronika
ADNANA ALIBABIĆA I DALJE NEMA: Napustio bolnicu prije 13 dana i od tada mu se gubi svaki trag
Prije 1h0
Vijesti
"DŽUVO KOLIKO KOŠTA DRŽAVA I NAGODBA": Nebojša Vukanović prozvao direktora OSA-a pa poručio: "UDBA ovdje i dalje drži sve konce"
Prije 1h0
Mini market
NAKON ŠTO JE ZA DODIKOM POVUČENA POTJERNICA: Stevandić i Višković su i dalje bjegunci, šta će biti s njima?
04. Jul. 20251
Mini market
KO JE TUŽITELJICA KOJA JE "POMILOVALA" DODIKA: Podigla optužnicu protiv Dudakovića, pa primila medalju od Vučića, svjedoci pamte njenu JEZIVU IZJAVU prilikom hapšenja pripadnika 5. korpusa...
Prije 17h0
Mini market
HELIKOPTEROM DOŠAO U SARAJEVO: Kako se je Dodik nagodio?
05. Jul. 20250
Mini market
MUTNI HERCEGOVAČKI POSLOVI: Koji mostarski HDZ-ovac uživa u stanu od 190 kvadrata kupljenim novcem Elektroprivrede HZ HB?
04. Jul. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 1
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.