Vijesti
DOŠAO JE RED NA SNAJPERISTE: Na nišanu držali hiljade civila koji su u agresorskom obruču proveli skoro četiri godine (VIDEO)
Prije 11 min0
"Bio si Bakirova desna ruka i za legalne i ilegalne poslove", kazao je Bajramović.
Mini market
25. Jun. 2022
7
Žestok okršaj u studiju Face televizije između Murata Šabanovića, bivšeg komandanta Drugog bataljona Prve podrinjske brigade ARBiH, i Džebraila Bajramovića, bivšeg pripadnika ARBiH i nosioca najvećeg ratnog priznanja Zlatni ljiljan.
Šabanović: "Poslala te SDA da me provociraš!"
Bajramović: "Bio si Bakirova desna ruka i za legalne i ilegalne poslove."
Šabanović: "Ispravljam se: Bakir ne razmišlja ženskim, već Sebijinim mozgom! Uvlačiš se Bakiru svojim izjavama. Ti nisi znao nijednog Izetbegovića!"
Bajramović: "Ja nisam Bakirov advokat; govorim u svoje ime i ime onih koji ne mogu da govore. Jeste li Vi ranjeni u ratu?!"
Šabanović: "Ne, ti si doktor, pa ću ti se skinuti da vidiš!"
Bajramović: "Izvukli ste odštete; nemojte se svrstavati s ratnim vojnim invalidima. Što niste ostali da branite Sarajevo?!"
Šabanović: "Ja sam izvršavao naredbu Alije, kojeg ti nisi ni vidio! Predlagao sam da zapalimo SDA i kad-tad ćemo je zapaliti! Đe si bio ‘91.?!"
Bajramović: "U Hrvatskoj."
Šabanović: "Šta ti pričaš o Patriotskoj ligi onda?! Kako si bio na dva mjesta u isto vrijeme?"
Bajramović: "Dok ste imali korist od SDA, niste se bunili, a sad ste preletač."
Šabanović: "Tebe su iz SDA poslali bez noge da provociraš."
Bajramović: "Otkud ti stan!"
Šabanović: "Ukrao, legalno, kao i Branković, sve po zakonu!"
Vijesti
DOŠAO JE RED NA SNAJPERISTE: Na nišanu držali hiljade civila koji su u agresorskom obruču proveli skoro četiri godine (VIDEO)
Prije 11 min0
Mini market
BIO JE U SREBRENICI U JULU 1995. RAME UZ RAME SA RATKOM MLADIĆEM: Kada ratna prošlost postane referenca?! (VIDEO)
Prije 15 min0
Evropa
SOLIDARNOST U FRANCUSKOJ: U Parizu održan marš "Crvena linija za Gazu", demonstranti mahali palestinskim zastavama (VIDEO)
Prije 18 min0
Ekonomija
OVDJE NI DRAGAN ČOVIĆ NIJE MOGAO POMOĆI: Kompanija koja je ugasila proizvodnju u BiH, a otvorila novi pogon u Zagrebu
Prije 30 min0
Mini market
KO JE TUŽITELJICA KOJA JE "POMILOVALA" DODIKA: Podigla optužnicu protiv Dudakovića, pa primila medalju od Vučića, svjedoci pamte njenu JEZIVU IZJAVU prilikom hapšenja pripadnika 5. korpusa...
06. Jul. 20250
Mini market
SENAD AVDIĆ NA PROMOCIJI KNJIGE: "Možda sam trebao zamoliti Almira Džuvu da me preveze do Bookstana!"
06. Jul. 20250
Mini market
KOMENTAR MICHAELA MARTENSA, UGLEDNOG NJEMAČKOG NOVINARA: Thomsonov veliki koncert više govori o Hrvatskoj nego što bi ona htjela!
07. Jul. 20250
Mini market
PRECIZNI DRAGAN BURSAĆ: „Na Thompsonovom koncertu bilo pola miliona ljudi jer je toliko ulaznica štampano“
07. Jul. 20251
trenutak ...
Komentari - Ukupno 7
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.