Svijet
VELIKI USPJEH IRANSKE NAUKE: Dvanaest profesora ušlo u prestižnih top 1% na svijetu, a iza svega se krije nevjerovatan podatak
10. Jun. 20260
Prije toga, zvanični Teheran potvrdio je da je podnio zahtev da se pridruži bloku BRIKS.
Ekonomija
02. Jul. 2022
0
Zamjenik iranskog ministra vanjskih poslova Mahdi Safari rekao je danas da ta zemlja planira izvoz građevinskog materijala u Rusiju vrijedan tri milijarde dolara.
"U provinciji postoje veliki kapaciteti za proizvodnju građevinskog materijala, poput cementa, koji bi trebalo da poveća izvoz“, naglasio je, dodavši da sjeverna iranska provincija Sjeverni Korasan može to da iskoristi.
Na sastanku sa ruskim kolegom Vladimirom Putinom nakon Kaspijskog samita, iranski predsjednik Ebrahim Raisi izjavio je da želi da poveća bilateralnu razmjenu sa zvaničnom Moskvom i "učini je nezavisnom od zapadnog sistema finansijske razmjene", ukazujući na porast trgovine i ekonomskih odnosa između dvije zemlje proteklih mjeseci.
Prije toga, zvanični Teheran potvrdio je da je podnio zahtev da se pridruži bloku BRIKS.
Svijet
VELIKI USPJEH IRANSKE NAUKE: Dvanaest profesora ušlo u prestižnih top 1% na svijetu, a iza svega se krije nevjerovatan podatak
10. Jun. 20260
Rat u zalivu
SNIMAK OBILAZI SVIJET: Iran objavio video lansiranja raketa na Izrael, značajna poruka na projektilu (VIDEO)
08. Jun. 20260
Svijet
UŽAS U IRANU, ISPLIVALA JEZIVA SVJEDOČANSTVA: Premlaćivanja do smrti pred očima djece, izgladnjivanje i tortura u zatvorima!
03. Jun. 20260
Rat u zalivu
PRVA SATELITSKA ANALIZA PENTAGONA ŠOKIRALA BIJELU KUĆU: Iran otkopao 50 podzemnih raketnih baza i spremio 1.000 PROJEKTILA za udar na Izrael
31. Maj 20260
Regija
SCENARIO ZA OČUVANJE MOĆI: Vučić daje ostavku na mjesto predsjednika da bi prešao na funkciju premijera
Prije 16 min0
Zdravlje
SIMPTOM KOJI SVI ZANEMARUJU: Onkolog otkrio koju promjenu na tijelu ne treba ignorisati
Prije 27 min0
Politika
DRAMA OKO SCHMIDTOVOG NASLJEDNIKA: Ministri EU u Luksemburgu o izboru novog visokog predstavnika u BiH
Prije 32 min0
Vijesti
LEGALIZACIJA TREĆEG ENTITETA: Aljoša Čampara i Ensad Korman potpisali memorandum za saradnju sa Europolom bez četiri HDZ-ova kantona!
Prije 34 min0
Ekonomija
TREBA PODRŽATI OVAKVE PRIVREDNE SUBJEKTE: Nikšića oduševio prizor u fabrici u Lukavcu, radnice stigle u dresovima Zmajeva
12. Jun. 20261
Ekonomija
VELIKO POJAČANJE ZA BH. EKONOMIJU: Domaća kompanija planira zapošljavanje čak 500 novih radnika
14. Jun. 20260
Ekonomija
MALINARI NE VJERUJU SREĆI: Počela berba malina u Bosni i Hercegovini, kilogram košta...
Prije 7h0
Ekonomija
IMA LI SPASA ZA NAŠEG GIGANTA: Bh. biznismen iz Njemačke kupio Hidrogradnju za 88 miliona KM
13. Jun. 20260
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.