Regija
JOŠ DESETAK DANA DO GLASANJA: Stav Crne Gore o Rezoluciji o genocidu u Srebrenici i dalje je misterija
22. Apr. 20240
Policajac Novak Mugoša teško je ranjen u noći između subote i nedjelje, tri sata poslije ponoći, u tuči u diskoteci “Habana” u Sutomoru.
Regija
18. Jul. 2022 18. Jul. 2022
0
Prema saznanjima "Vijesti" policajci, koji nisu bili na službenom zadatku, reagovali su nakon što je grupa muškaraca iz Novog Pazara počela da maltretira nekoliko djevojaka koje su bile u istom lokalu
Policajac Novak Mugoša teško je ranjen u noći između subote i nedjelje, tri sata poslije ponoći, u tuči u diskoteci “Habana” u Sutomoru.
On je sinoć hitno operisan.
U istom incidentu sa lakšim povredama prošle su njegove kolege Saša Sekulić i Veselin Milošević.
Iz Uprave policije ranije je “Vijestima” saopšteno samo da su tri policajca povrijeđena kada su se umiješala u incident u tom lokalu.
Prema saznanjima “Vijesti” policajci, koji nijesu bili na službenom zadatku, reagovali su nakon što je grupa muškaraca iz Novog Pazara počela da maltretira nekoliko djevojaka koje su bile u istom lokalu.
Navodno, jedan od gostiju lokala izvadio je nož i teško ranio Mugošu.
Prema saznanjima “Vijesti”, policija utvrđuje šta se dogodilo u lokalu u kom su ranjene njihove kolege, ali i da li su oni u toj diskoteci bili gosti, ili obezbjeđenje.
Prema jednoj verziji, sva trojica policajaca, bili su gosti tog lokala, a prema drugoj, u tom objektu bili su angažovani kao obezbjeđenje.
Informacija da su u “Habani” radili kao obezbjeđenje, međutim, nije zvanično potvrđena.
Uprava policije zvanično je saopštila večeras da njeni službenici intenzivno tragaju sa osobom koja je u ranim jutarnjim časovima u ugostiteljskom objektu izvršila teško djelo protiv života i tijela u pokušaju na štetu tri policajca, koji u trenutku izvršenja krivičnog djela nisu bili na dužnosti.
“Dežurnoj službi Centra bezbjednosti Bar je oko 3.15 časova prijavljeno da je u jednom ugostiteljskom objektu došlo do narušavanja javnog reda i mira tučom u kojoj su dvije osobe zadobile povrede u vidu uboda oštrim predmetom, te da su transportovani u Opštu bolnicu u Baru. Na licu mjesta je izvršen uviđaj, a preduzetim aktivnostima policija je došla do saznanja da su A.H., A.B., B.B., H.R. i E.B. dok su se nalazili u ugostiteljskom objektu došli u verbalni sukob sa ženskim licima, te da su policijskih službenici, koji tada nisu bili na dužnosti, V.M. (31), N.M. (22) i S.S. (49), svi iz Podgorice, pokušali da spriječe dalji konflikt. Tom prilikom je A.H. (25) iz Njemačke, nastanjen u Novom Pazaru izvadio sječivo dužine 10 cm i zadao više ubodnih rana V.M. i N.M., nakon čega se dao u bjekstvo. N.M. je zadobio povrede opasne po život”, ističe se u saopštenju Uprave policije
U saopštenju se dodaje da su policajci locirali učesnike navedenog događaja, A.B., B.B., H.R. i E.B., od kojih su prikupljena obavještenja, te da policija intenzivno traga za A.H. koji se tereti za krivično djelo teško ubistvo u pokušaju.
“O svim preduzetim radnjama je obaviješten državni tužilac u Višem državnom tužilaštvu u Podgorici”, zaključuje se u saopštenju.
Regija
JOŠ DESETAK DANA DO GLASANJA: Stav Crne Gore o Rezoluciji o genocidu u Srebrenici i dalje je misterija
22. Apr. 20240
Ekonomija
CRNA GORA OGRANIČILA MARŽE NA OSNOVNE ŽIVOTNE NAMIRNICE: "Mi imamo uvoznu inflaciju"
21. Mar. 20240
Hronika
DONESENA ODLUKA: Crna Gora izručuje "kralja kripto valuta" Južnoj Koreji
07. Mar. 20240
Hronika
DETALJI STRAVIČNE NESREĆE U CRNOJ GORI: Poginuo mladi bračni par, došli na odmor iz Njemačke, čekali su bebu...
26. Dec. 20230
Mini market
MINISTRU VANJSKIH POSLOVA ELMEDINU KONAKOVIĆU BIT ĆE ZAPLIJENJENO 3.000 KM S PLATE: Klevetao ženu, pa nije htio platiti kaznu
Prije 13 min0
Politika
STEVANDIĆ NEĆE DODIKOVIM STOPAMA: Negirao dolazak u Tužilaštvo BiH, a kao razlog naveo...
Prije 26 min0
Sport
IAKO NIJE STIGAO NA SPROVOD JOTI: Ronaldo jednim gestom pokazao svoju veličinu
Prije 37 min0
Estrada
NACIONALISTIČKE PJESME KAO BIZNIS: Thompson će od Hrvata zaraditi 20 miliona eura
Prije 42 min0
Regija
PJESME O KLANJU ODJEKIVALE ZAGREBOM: Spominjali se Trebević, Krajina - Marković poručila "Ne u moje ime"
Prije 9h0
Regija
VUČIĆ ZAKUKAO NA INSTAGRAMU: "Kao boga vas molim, urazumite se, nećemo dozvoliti..."
03. Jul. 20250
Regija
EKSPERT ZA TURIZAM TVRDI: "Ovi turisti će Hrvatskoj napraviti veliki problem"
02. Jul. 20250
Regija
U CENTRU ZAGREBA ORE SE FAŠISTIČKE PJESME: "Evo zore, evo dana, evo Jure i Bobana" (VIDEO)
Prije 23h0
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.