NAJVEĆA SENZACIJA KONFERENCIJSKE LIGE: Pogledajte kako su nogometni amateri izbacili velikana sa Balkana…

Najveće iznenađenje u Konferencijskoj ligi viđeno je u glavnom gradu Bugarske.

• 12. Avg. 2022

• 0

Za senzaciju u Konferencijskoj ligi se pobrinuo malteški Hamrum koji je usred Sofije izbacio Levski.

Hamrum je u Bugarsku stigao sa zaostatkom od 1:0, no u uzvratu su prvi poveli u 78. minuti golom Guillaumiera.

Levski je izjednačio u prvoj minuti sudačke nadoknade golom Tsunamija, no već u sljedećem napadu produžetke je gostima osigurao Camenzuli.

U lutriji penala nogometaši Levskog nisu bili precizni dvaput, dok su Maltežani pogodili sva svoja četiri udarca.