Ekonomija
NOVI BIZNIS U BOSNI I HERCEGOVINI: Šeik iz Dubaija zainteresiran za investiranje u turizam, vlasnik je...
10. Maj 20250
Sunnyland je prvi zabavni park s alpine roller-coasterom u Bosni i Hercegovini.
Hronika
31. Avg. 2022
0
U zabavnom parku Sunnyland na Trebeviću evakuirani su zaposlenici i posjetitelji zbog dojave o bombi.
Poziv je policiji stigao danas u 12:30 sati, potvrdila je za "Slobodnu Bosnu" glasnogovornica Policijske uprave Istočno Sarajevo Vesna Stokanović.
"Nakon kontradiverzionog pregleda utvrđeno je da je dojava o bombi bila lažna", navela je Stokanović.
Sunnyland je prvi zabavni park s alpine roller-coasterom u Bosni i Hercegovini.
Ekonomija
NOVI BIZNIS U BOSNI I HERCEGOVINI: Šeik iz Dubaija zainteresiran za investiranje u turizam, vlasnik je...
10. Maj 20250
Ekonomija
VELIKA ATRAKCIJA U GLAVNOM GRADU BiH: Pogledajte kako izgleda “let” džinovskom ljuljačkom iznad Sarajeva (VIDEO)
17. Nov. 20240
Ekonomija
ZABAVNI PARK IZNAD SARAJEVA PROMJENIO SUVLASNIKA: Emir Granov izašao iz vlasništva Sunnylanda
02. Dec. 20230
Ekonomija
IZGRADNJA NOVIH NEKRETNINA U VELIKOM ZAMAHU: Moćna grupa investitora preuzela je neke od najboljih lokacija u Sarajevu (FOTO)
13. Maj 20231
Vijesti
PREMIJER KS NIHAD UK: "Legalizacija bespravno izgrađenih objekata jedan od preduslova za ulazak BiH u Evropsku uniju, to ne znači da..."
Prije 20 min0
Vijesti
TRI MJESECA OD NAPADA NA BORENOVIĆA: Oglasilo se Okružno javno tužilaštvo Banjaluka
Prije 23 min0
Ekonomija
SPEKTAKULARNA AKVIZICIJA U SJEDINJENIM DRŽAVAMA: Netflix kupio Warner Bros i HBO
Prije 24 min0
Hronika
DRAMA U BANJALUCI: Dojavljena bomba u osnovnoj školi - oglasila se policija
Prije 26 min0
Hronika
FILMSKE SCENE U REPUBLICI SRPSKOJ: Nakon dramatične potjere uhapšen Zmaj od Šipova
04. Dec. 20250
Hronika
AKCIJA U ZAPADNOJ HERCEGOVINI: Prilikom pretresa vozila stranih registarskih oznaka pronađeno...
03. Dec. 20250
Hronika
CURE DETALJI DRAME U NJEMAČKOJ: Granična kontrola zaustavila autobus, državljanin BiH nakratko je pokazao dokument...
03. Dec. 20250
Hronika
BIVŠA PREDSJEDNICA VRHOVNOG SUDA IDE U ZATVOR: Osuđena na godinu i devet mjeseci robije
02. Dec. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.