LIGA NACIJA UŽIVO: Gotovo je, "Zmajevi" se vraćaju u A diviziju Lige nacija

Fudbalska reprezentacija BiH večeras je u Zenici domaćin Crnoj Gori u susretu petog kola grupne faze B Lige nacija. Pratite tok utakmice putem našeg portala.

• 23. Sep. 2022  23. Sep. 2022

• 1

IZ MINUTE U MINUTU:

94' Kraj utakmice. Reprezentativci BiH su savladali reprezentaciju Crne Gore rezultatom 1:0 i sa 11 bodova prvi su u svojoj grupi, te će se naredne godine takmičiti u A diviziji Lige nacija

89' Amar Dedić napušta teren uz velike aplauze publike. Dedić je debitirao u ovoj utakmici, a važi za velikog talenta evropskog nogometa

80' Crnogorski selektor baca sve karte u napad

79' Sjajna prilika za "Zmajeve", ali Kodro loše šutira

71' Crnogorci su preuzeli inicijativu, ali ne stvaraju izgledne prilike

69' Dobar pokušaj Crnogoraca, ali Šehić sjajno brani

60' Zmajevi nastavili dominaciju u sredini terena, ali bez izglednih prilika

- Pogledajte gol Demirovića:

46' Kraj prvog poluvremena u Zenici

46' Demirović nakon ubačaja sa strane pogađa za 1:0. Džeko mu je sjajno spustio loptu na volej.

37' Dobar pokušaj Džeke, lopta odlazi malo pored stative

33' Ništa od gola Demirovića, sviran je ofsajd

32' Demirović postiže sjajan gol na ubačaj Stevanovića

28' Pjanić je zaradio žuti karton i neće ga biti u naredoj utakmici u Bukureštu

22' Prvi udarac u okvir gola naših reprezentativaca. Džeko je pokušao lijevom nogom, ali je golman lako odbranio.

18' još jedna intervencija Šehića. Crnogorci su u naletu

15' Sjajnom intervencijom Šehić spašava svoju mrežu

10' Žuti karton za Demirovića, grubo je startovao na igrača Crne Gore

3' Džeko šutira, ali lopta odlazi preko gola!