Vijesti
SLOVENSKA DIPLOMATIJA RADI PUNOM PAROM: Zatražen razgovor sa članicama Vijeća sigurnosti UN-a o situaciji u BiH
19. Mar. 20250
Rumuni su rasprodali svih 11.000 ulaznica za ovaj meč, a podršku s tribina će imati i Zmajevi.
Šareni svijet
26. Sep. 2022 26. Sep. 2022
0
Reprezentacija Bosne i Hercegovine od 20:45 sati gostuje Rumuniji, a popularni BH Fanaticosi pjesmom se zagrijavaju na ulicama Bukurešta.
BH Fanaticosi pjevaju na ulicama Bukurešta.
BiH je osigurala prvo mjesto u grupi, ali iz tabora reprezentacije su najavili da će igrati na pobjedu kako bi na još bolji način završili ovogodišnju Ligu Nacija.
Utakmica se igra na stadionu Giulesti. Rumuni su rasprodali svih 11.000 ulaznica za ovaj meč, a podršku s tribina će imati i Zmajevi.
Utakmica počinje u 20:45 sati.
Vijesti
VOZAČI OPREZ: Evo gdje su ceste prekrivene snijegom...
Prije 3h0
Sport
ARNAUTOVIĆ ODAO VELIKO PRIZNANJE NAŠIM IGRAČIMA: "Kapa dole za Bosnu i Hercegovinu!" (VIDEO)
Prije 4h0
Sport
SJAJNA SCENA PRED KAMERAMA BHT-a: Dok je Barbarez davao izjavu, prišao mu je reprezentativac Austrije... (VIDEO)
Prije 4h0
Sport
PRVE RIJEČI NAŠEG SELEKTORA: Barbarez je ponosan, evo šta je poručio nakon drame u Beču...
Prije 4h0
Šareni svijet
NEVJEROVATAN SNIMAK SA RASKRSNICE: Kada pljačka krene u neželjenom pravcu zbog hrabrog otpora žene... (VIDEO)
17. Nov. 20250
Šareni svijet
VELIKI STRUČNJAK, ALI I VELIKI LICEMJER: Selektor Rumunije van sebe poslije utakmice u Zenici, svi su mu krivi, ali ne i on
16. Nov. 20250
Šareni svijet
IZ IZVJEŠTAJA ČUVARICE ZATVORA KOJA JE BILA U VEZI SA SILOVATELJEM: "Pronašli bi neko tiho mjesto..." (FOTO)
17. Nov. 20250
Šareni svijet
AKO I JESTE ČULI, TREBA STALNO PONAVLJATI: Radijatori će brže zagrijati prostor ako napravite tri jednostavna zadatka
Prije 14h0
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.