Rat u zalivu
NOVI ZLOČIN ILI TRAGIČNA GREŠKA: Iranske vlasti morali evakuirati bolnicu u kojoj se liječe djeca oboljela od raka, zbog američkih udara
Prije 4h0
Obamu su mnogi htjeli vidjeti u ulozi predsjednice, ali ona je sada otklonila svaku mogućnost.
Svijet
17. Nov. 2022 17. Nov. 2022
0
Bivša prva dama SAD-a Michelle Obama je u emisiji BBC Breakfast otkrila hoće li se kandidirati za buduću predsjednicu SAD-a.
Obamu su tokom emisije pitali koje joj je najiritantnije pitanje koje joj obično postavljaju, na što je ona odgovorila da je to "hoću li se kandidirati za predsjednicu SAD-a". Zatim ju je voditeljica Naga Munchetty upitala hoće li se kandidirati, a Obama je rezolutno odgovorila da neće.
Obamu su mnogi htjeli vidjeti u ulozi predsjednice, ali ona je sada otklonila svaku mogućnost. "Prezirem to pitanje, ne, neću se kandidirati", odgovorila je rezolutno Obama.
Obamu su ranije upitali šta misli o predsjedniku Joeu Bidenu i njegovoj administraciji i zna li hoće li se predsjednik ponovo kandidirati, a ona je rekla da ga podržava, ali da nije sigurna hoće li ponovo u utrku.
"Biden radi sjajan posao, ali ne znam hoće li se kandidirati. To je lična odluka koju moraju donijeti on i porodica", poručila je Obama za ABC News.
Rat u zalivu
NOVI ZLOČIN ILI TRAGIČNA GREŠKA: Iranske vlasti morali evakuirati bolnicu u kojoj se liječe djeca oboljela od raka, zbog američkih udara
Prije 4h0
Svijet
SPREMA SE "SUNITSKI NATO": Pakistan i Saudijska Arabija ujedinili snage, zovu Tursku u savez
Prije 4h0
Svijet
FIJASKO OD 500 MILIONA DOLARA: Fabrika municije u Teksasu ne proizvodi baš ništa
Prije 4h0
Estrada
"NEMA ŠMINKE, BOSONOGA SAM I SLOBODNA": Pjevačica smršala po savjetu Novaka Đokovića, pokazala kako izgleda u 54. godini
Prije 4h0
Svijet
METE NA ČELU: Obavještajci pokušavaju otkriti ko stoji iza prijetnji smrću Trumpu, Netanyahuu, Meloni...
13. Jul. 20260
Svijet
ANALIZA IGORA TABAKA: "Iran je u mjesec dana dobio 6 milijardi dolara u kešu, a pazite i šta se sada zapravo događa u Hormuzu"
14. Jul. 20260
Svijet
PROCURIO ERDOGANOV TAJNI PLAN: Turska pravi potez koji dramatično mijenja vojnu ravnotežu na Bliskom istoku...
14. Jul. 20260
Svijet
POTPUNI HAOS U WASHINGTONU: Donald Trump sada ima novu metu, preostale su mu samo dvije opcije...
15. Jul. 20260
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.