Zdravlje
ZABRINJAVAJUĆI REZULTATI ISTRAŽIVANJA: Manjak sna znatno povećava rizik od srčanog udara
Prije 4h0
Argentinci slave trijumf protiv Hrvatske.
Šareni svijet
13. Dec. 2022 13. Dec. 2022
0
Golovima Lionela Messija i Juliana Alvareza (dva) reprezentacija Argentine savladala je Hrvatsku sa 3:0 i izborila plasman u finale Svjetskog prvenstva u Kataru.
Gaučosi su imali veliku podršku na Luisal stadionu u Dohi, ali je prava ludnica je u Buenos Airesu i ostalim gradovima u ovoj zemlji.
Scènes de liesse dans la capitale de l'#Argentine, Buenos Aires, pour les buts marqués de l'Argentine lors de la demi-finale de la Coupe du monde 2022 l'opposant à la #Croatie #FIFAWorldCup #Qatar2022 pic.twitter.com/CtChOkFjte
— ANADOLU AGENCY (FR) (@aa_french) December 13, 2022
Hiljade i hiljade ljudi na otvorenom je gledalo meč protiv Hrvatske i burno su slavili golove Messija i Alvareza.
0 - 3 |’75
— Sopitas (@sopitas) December 13, 2022
Así celebró Buenos Aires el segundo gol de Julián Álvarez para el 3-0 y Argentina sueña ya con la final! #Qatar22XSopitas #Qatar2022 pic.twitter.com/768R9WTimO
Na jednom mjestu je bilo posebno. U dvorištu prve kuće koju je kupio Maradona za života.
Novi vlasnici su otvorili vrata navijačima, dvorište je bilo puno, a posebno se burno proslavio vodeći gol koji je postigao Lionel Messi.
I’m at Maradona’s old house in Buenos Aires — which a local businessman bought and has been opening up for the World Cup — and it is a full. on. party.
— Jack Nicas (@jacknicas) December 13, 2022
Here was the scene after Messi’s goal. pic.twitter.com/7eAZss4qPs
(Faktor)
Zdravlje
ZABRINJAVAJUĆI REZULTATI ISTRAŽIVANJA: Manjak sna znatno povećava rizik od srčanog udara
Prije 4h0
Žena
REALITY ZVIJEZDA ODUŠEVILA TRANSFORMACIJOM: Nije Ozempic, ovo je moj recept!
Prije 4h0
Hronika
POVRIJEĐENO VIŠE OSOBA: Pogrebno vozilo iz BiH učestvovalo u teškoj saobraćajnoj nesreći u Austriji
Prije 5h0
Politika
AMBASADOR ZLATKO LAGUMDŽIJA: Jasno je da Dragan Čović u ovom trenutku koristi Milorada Dodika
Prije 5h0
Šareni svijet
STANARKA JELA TUŽILA VLASNIKA ZGRADE U FRANKFURTU HASANA SALIHAMIDŽIĆA: Razlog je sporno renoviranje...
29. Apr. 20250
Šareni svijet
ČUDESNO OTKRIĆE U ČEŠKOJ: Planinari pronašli zlatnike iz Jugoslavije, vrijede bogatstvo a tri su teorije kako je tu dospjelo... (FOTO)
29. Apr. 20250
Šareni svijet
DOBRI ZNAKOVI PROBUDILI NADU: Michael Schumacher na putu oporavka?
30. Apr. 20250
Šareni svijet
PORNO GLUMAC UBIO DVOJICU LJUBAVNIKA: Isplivali horor detalji užasnog zločina
Prije 12h0
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.