SJAJNA PARTIJA BH. ZMAJA: Amir Hadžiahmetović postigao dva gola u Turskoj (VIDEO)

Hadžiahmetović dvostruki strijelac u duelu Konye i Alanye

• 25. Dec. 2022

• 0

Amir Hadžiahmetović (26) postigao je dva gola u remiju Konye i Alanye (2:2) u okviru 15. kola turske Superlige.

Hadžiahmetović je u 22. minuti iz penala doveo Konyu u prednost, da bi Bayir u 65. minuti matirao Ibrahima Šehića (33) i poravnao na 1:1, piše Reprezentacija.ba.

Gosti su u 75. minuti golom iz penala stigli do preokreta i vodstva, a siguran sa bijele tačke bio je Koka.

Ipak, u 10. minuti sudijske nadoknade drugog poluvremena dosuđen je novi jedanaesterac za Konyu, a Hadžiahmetović je ponovo pogodio.

Amir su današnji golovi bili prvi u ligi ove sezone, dok je prije tri dana dva puta pogađao u Kupu Turske.

Konya je nakon ovog remija šesta sa 25 bodova, a Alanya se nalazi na devetom mjestu sa sedam bodova manje.