Vijesti
ŠTA JE POŠLO PO ZLU NA ELBRUSU: Gafić objašnjava zamke visokih planina (VIDEO)
Prije 11 min0
(...) trebala bi ostati Melika Mahmutbegović.
Mini market
10. Jan. 2023 10. Jan. 2023
5
Stranka demokratske akcije na današnjoj sjednici kolegija, uoči sjednice Predsjedništva koja će biti održana sutra, trebala bi razmatrati odluku o prijedlogu kandidata za potpredsjednika Federacije BiH.
Prema prijedlogu SDA, na toj funkciji trebala bi ostati dosadašnja entitetska potpredsjednica Melika Mahmutbegović, prenosi BHRT.
Podsjetimo, SDA i DF imaju većinu, odnosno 13 delegata od ukupno 23 u Klubu Bošnjaka u Domu naroda Parlamenta Federacije Bosne i Hercegovine, a nova imenovanja treba da potvrdi i Predstavnički dom.
Vijesti
ŠTA JE POŠLO PO ZLU NA ELBRUSU: Gafić objašnjava zamke visokih planina (VIDEO)
Prije 11 min0
Hronika
OVO JE VLADIMIR KOJI JE UBIO MAJU: Brat slučajno otvorio aplikaciju na telefonu i vidio zločin
Prije 15 min0
Sjećanje
800 BORACA, DEVET ODREDA: Danas je 27. juli - Dan ustanka naroda i narodnosti BiH protiv fašizma
Prije 26 min0
Sport
STIŽE KAO SLOBODAN IGRAČ: Zaboravljeni "Zmaj" ima novi klub
Prije 36 min0
Mini market
OVO JE DODIKOV "BOLJI DIO BiH": Najgori putevi u Evropi i stećci stari 700 godina koji su iznenadili Vladu RS
Prije 10h0
Mini market
SUKOB O KOJEM SVI PRIČAJU: Vukanović optužio Dacešina da uzima stotine hiljada maraka od političara, stigao mu brzi odgovor
Prije 6h0
Mini market
KORUPCIJSKE AFERE NA ČEKANJU: Federalno tužilaštvo naložilo finansijska vještačenja u predmetu "Berilo i drugi", u radu i predmet "Vojin Mijatović"
25. Jul. 20260
Mini market
REAKCIJA IZ PREDSJEDNIŠTVA BiH: Željka Cvijanović izrazila saučešće povodom tragedije na Elbrusu
26. Jul. 20260
trenutak ...
Komentari - Ukupno 5
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.