Sjećanje
NA GRADSKOM GROBLJU BARE: Obilježena peta godišnjica smrti Jovana Divjaka
Prije 10 min0
Najmanje 195 osoba je poginulo, a 900 povrijeđeno od posljedica razornog zemljotresa jačine 7,8 stepeni po Richteru koji je rano jutros pogodio južne regije Turske, a osjetio se i u Siriji i Libanu.
Hronika
06. Feb. 2023
0
Timovi za potragu i spašavanje spasili su povrijeđeno dijete i izvukli ga ispod ruševina nakon zemljotresa jačine 7,8 stepeni po Richteru koji je pogodio Tursku, javlja Anadolija.
Na videosnimku se može vidjeti kako ekipe za potragu i spašavanje nose povrijeđeno dijete na nosilima u naselju Yurt u južnoj provinciji Adana.
Najmanje 195 osoba je poginulo, a 900 povrijeđeno od posljedica razornog zemljotresa jačine 7,8 stepeni po Richteru koji je rano jutros pogodio južne regije Turske, a osjetio se i u Siriji i Libanu.
Epicentar zemljotresa registriran je u okrugu Pazarcik u Kahramanmarasu, a potom su uslijedila 42 naknadna podrhtavanja tla od kojih je najjače iznosilo 6,6 stepeni po Richteru.
Rescue teams pulling children from the under the rubble of #collapsed buildings in northwestern #Syria
— Chaudhary Parvez (@ChaudharyParvez) February 6, 2023
At least 50 people killed, 500+ injured, 140+ buildings destroyed in southern Malatya province as 7.8 #earthquake hits #Türkiye.#deprem #DepremiOldu #Turkey pic.twitter.com/vKnEnG3N2k
Sjećanje
NA GRADSKOM GROBLJU BARE: Obilježena peta godišnjica smrti Jovana Divjaka
Prije 10 min0
Hronika
ADVOKAT OMAR MEHMEDBAŠIĆ POTVRDIO: Sud prihvatio optužnicu protiv Damira Brgulje zbog nesreće u kojoj je stradao Benjamin Spahović
Prije 14 min0
Rat u zalivu
"NE VJERUJEMO DRUGOJ STRANI": Iran oprezno ulazi u mirovne pregovore sa SAD-om
Prije 21 min0
Vijesti
ZBOGOM PEČATIMA NA GRANICI: Od 10. aprila važe nova pravila EU
Prije 26 min0
Hronika
SKANDAL U HERCEGOVINI: Napad na bošnjačke povratnike sveden na “narušavanje reda i mira”!
Prije 5h1
Hronika
ŠOK I NEVJERICA U BiH: Ovako je okončan verbalni konflikt na cesti koji je umalo završio kobno
05. Apr. 20261
Hronika
TRAGEDIJA KOJA JE POTRESLA KAKANJ: Kenan Karamuja poginuo u Sloveniji, iza njega ostali sin i tek rođena kćerka
07. Apr. 20260
Hronika
TUŽNA VIJEST IZ SUSJEDSTVA: Preminuo legendarni nogometaš "Dinama"...
Prije 7h0
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.