GUARDIOLA SE IZVINIO GERRARDU: "Stidim se samog sebe, on to ne zaslužuje”

Pep Guardiola, nedavno se oglasio povodom mogućeg oduzimanja osvojenih titula u vidu sankcija kršenja financijskog fair playa.

  • Zabava

  • 14. Feb. 2023  14. Feb. 2023

  • 0

“Ti trenuci pripadaju nama. Apsolutno pripadaju nama, bez obzira na kaznu, pripadaju nama. Razmislite što smo učinili, to nitko ne može ukloniti. Postoje dobri i loši trenuci koje živimo i naravno da se ne mogu promijeniti. Gol Sergija Aguera... Ne znam jesmo li mi krivi što se Steven Gerrard okliznuo. Je li to bila naša pogreška? Poštujem Gerrarda, ali taj trenutak pripada nama”, komentirao je trener Cityja referirajući se na gol Sergija Aguera u poljednjem kolu engleskog prvenstva protiv QPR-a te na moment kada se Gerrard okliznuo u utakmici protiv Chelseaja koja je naposljetku odlučila pitanje prvaka u Cityjevu korist.

Guardiola se našao na udaru kritika britanskih medija, a njegovi komentari shvaćeni su kao neprimjereni. Španjolac se potom, vrlo brzo ispričao.

Ispričavam se Stevenu Gerrardu zbog mojih nepotrebnih i glupih komentara o njemu. On zna koliko se divim njemu i njegovoj karijeri, svemu što je učinio za ovu zemlju. Sramim se samog sebe, on to ne zaslužuje”priznao je Guardiola, prenosi Sport Klub.

Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...