Vijesti
DVIJE DECENIJE PRIJETNJI I PRIČA O REFERENDUMU: "Dodik je danas izuzetno slab, nesiguran, bez jasne strategije"
Prije 25 min0
Anel Hadžić, direktor preduzeća informisao je čelne ljude kantonalne vlasti o svim potrebnim radnjama koje prethode izgradnji aerodromskog kompleksa.
Ekonomija
10. Apr. 2023
2
Premijer Unsko-sanskog kantona Mustafa Ružnić i predsjedavajući Skupštine Kantona Jasmin Musić razgovarali su danas sa Anelom Hadžićem, direktorom Javnog preduzeća “Aerodrom Bihać” o realizaciji projekta izgradnje aerodroma u bihaćkom naselju Golubić.
Anel Hadžić, direktor preduzeća informisao je čelne ljude kantonalne vlasti o svim potrebnim radnjama koje prethode izgradnji aerodromskog kompleksa.
Da bi taj proces bio efikasan neophodna je saradnja svih nivoa vlasti kao i značajnija finansijska podrška.
Kantonalna vlast će, u okviru svojih nadležnosti, angažovano učestvovati u realizaciji potrebnih aktivnosti kako bi bihaćki aaerodrom mogao biti u funkciji za tri do četiri godine, po procjeni rukovodstva preduzeća, jer ovaj projekat ima značajan razvojni aspekt za Unsko-sanski kanton, rečeno je tokom današnjeg razgovora.
Vijesti
DVIJE DECENIJE PRIJETNJI I PRIČA O REFERENDUMU: "Dodik je danas izuzetno slab, nesiguran, bez jasne strategije"
Prije 25 min0
Regija
VUČIĆ IMAO ISPAD, OSRAMOTIO SE PRED AUSTRIJSKIM KANCELAROM: "Nisam diktator kao što me predstavljate"
Prije 27 min0
Regija
SRBIJA I VEČERAS PROTESTUJE: Studenti i građani blokiraju ulice, policija i "momci u crnom" spremni
Prije 28 min0
Vijesti
STANOVNICI VIŠNJIKA U SARAJEVU ORGANIZOVALI PROTESTNU ŠETNJU: Traže izmještanje Metadonskog centra (FOTO)
Prije 38 min0
Ekonomija
PROBLEMIMA NIKAD KRAJA: Razočaravajuće vijesti za bh. aerodrom stižu kao na traci...
13. Avg. 20250
Ekonomija
PIŠI PROPALO: Zatvorena još jedna tvornica u Republici Srpskoj, bez posla ostalo 95 radnika, ali ni to nije sve...
Prije 14h1
Ekonomija
OVU BILJKU ZOVU NOVO ZLATO: Zarada ide do 10.000 eura po hektaru
13. Avg. 20250
Ekonomija
PARAVAN ZA BEZOČNU PLJAČKU ŠUME: Kako je propala Dodikova bajka o glamuroznom "balkanskom St. Moritzu"
13. Avg. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 2
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.