SP 2026
FARUK HADŽIBEGIĆ UOČI KATARA: "Vrijeme da pokažemo malo zube svima" (VIDEO)
23. Jun. 20260
Hadžibegić je obavio razgovor sa Hamulićem, kojeg je prethodno izostavio sa spiska za martovske mečeve.
Sport
15. Apr. 2023 15. Apr. 2023
1
Selektor Faruk Hadžibegić posjetio je Toulouse i bh. fudbalera Saida Hamulića.
Hadžibegić je obavio razgovor sa Hamulićem, kojeg je prethodno izostavio sa spiska za martovske mečeve.
Njegovo obraćanje prenosimo u cijelosti:
“Danas sam posjetio Toulouse, gdje sam obavio razgovor sa Saidom Hamulićem. Razgovarali smo otvoreno o svemu, a i njemu sam rekao, ono sto sam podijelio i sa javnošću:
Nijednom igraču, koji može pomoći reprezentaciji BiH, vrata nisu zatvorena. U razgovoru sa njim, nisam obećavao ništa, osim da ću pratiti njegove igre u dresu Toulousea, kao što sam radio i do sada. Od Hamulića se očekuje da se strpi i da i dalje dobro radi.
Sretan sam što smo se sreli i otvoreno razgovarali, te jedan drugom objasnili situaciju u kojoj se ja nalazim kao selektor, a on meni situaciju u kojoj je on kao igrač. Njegova želja je ogromna i neosporna i niko nikome ne smije zamjerati, niti zamjera neke riječi, jer nam je cilj zajednički: Uspjeh reprezentacije BiH!
Od Hamulića sam dobio uvjeravanja da je zahvalan zbog prilike da razgovaramo o reprezentaciji BiH, kao što sam i ja zahvalan njemu što smo obavili korektan razgovor”, napisao je Hadžibegić na zvaničnoj stranici.
SP 2026
FARUK HADŽIBEGIĆ UOČI KATARA: "Vrijeme da pokažemo malo zube svima" (VIDEO)
23. Jun. 20260
SP 2026
FARUK HADŽIBEGIĆ NAKON DEBAKLA ZMAJEVA ZA "SB": "Moramo izvući pouku, još ništa nije izgubljeno"
19. Jun. 20261
SP 2026
HADŽIBEGIĆ PRED ŠVICARSKU: "Vjerujem u pobjedu BiH, naši igrači igraju u ligama petice, mladi su i spremni..."
18. Jun. 20260
Politika
NIJE ŠALA: "Republikanci BiH" predlažu Faruka Hadžibegića za visokog predstavnika
04. Jun. 20260
SP 2026
ZLATKO DALIĆ PREKINUO RASPRAVE O SUĐENJU: "Ne možemo govoriti o VAR-u i čipu, MI SMO KRIVI!"
Prije 26 min0
Regija
VIKTOR IVANČIĆ U EPIZODI 'NAZAD NAŠI': "Ništa bolje od stadiona ili trga s kvalitetnim razglasom ne drži na okupu podržavljena tijela, svu tu..."
Prije 34 min0
Vijesti
DŽENAZA U TIHOVIĆIMA: Ukopan Đemo Hadžić i 15 neidentifikovanih žrtava zločina iz 1992. godine
Prije 36 min0
Hronika
TRAGEDIJA U SARAJEVU OTVORILA KLJUČNA PITANJA: Kako je sud pustio na slobodu obijesnog vozača, koji je vozio pijan i bez dozvole!?
Prije 51 min0
Sport
BURNE REAKCIJE NAKON ODLUKE FIFA-e: "Po čemu je Ronaldo zaslužio da bude izabran za najboljeg igrača..."
03. Jul. 20260
Sport
BURNO U BRUXELLESU: 44 zastupnika Europskog parlamenta pozvala predsjednika FIFA-e da promijeni odluku...
02. Jul. 20261
Sport
HRVATSKA OD DANAS NEMA SELEKTORA: Pregovori počinju odmah
03. Jul. 20260
Sport
MOGAO BIRATI, PA IZABRAO ZMAJEVE: Mladi golman Eintrachta dobio bh. papire, Srbija i Njemačka ostale praznih ruku
02. Jul. 20261
trenutak ...
Komentari - Ukupno 1
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.