Vijesti
SJEDNICA SABORA ISLAMSKE ZAJEDNICE U BiH: Podržali usvajanje Rezolucije o genocidu u Srebrenici
13. Apr. 20240
Bičakčić bi na ovoj poziciji trebao naslijediti Safeta Softića, SDA-ovog državnog delegata
Društvo
29. Apr. 2023 29. Apr. 2023
0
U Sarajevu je jutros počela sjednica Sabora Islamske zajednice, na kojoj bi trebao biti imenovan novi predsjednik.
Kako piše Raport, jedini kandidat Komisije za izbor Sabora IZ je Edhem Bičakčić.
On bi na ovoj poziciji trebao naslijediti Safeta Softića, SDA-ovog državnog delegata i bliskog saradnika Bakira Izetbegovića.
HiTec
KAKO JE DANAS SRUŠENO POLA INTERNETA I ZAŠTO: "Kao da imate telefonski imenik bez brojeva"
Prije 5h0
Kultura
KURT RUSSELL BIO JE SPREMAN SIĆI SA SCENE: "Ako me svi mrze, odlazim, izlazim iz posla, ali nije se tako dogodilo"
Prije 5h0
Politika
TRIVIĆKA I VUKANOVIĆ, U ISTOJ EMISIJI IZ DVA STUDIJA: "De facto potvrđivanje Schmidta i OHR-a" - "Amerikanci o Dodiku..."
Prije 5h0
Evropa
SZIJJARTO ĆE SUTRA POSJETITI WASHINGTON: "Mnogi će učiniti sve što mogu da spriječe mirovni samit u Budimpešti"
Prije 6h0
Društvo
SRĐAN PUHALO O JEDNOM PJEŠAČENJU: "Studentima iz Novog Pazara, koji idu za Novi Sad, poslužen halal doručak u manastiru Studenica, sve se može kad si..."
19. Okt. 20250
Društvo
SAFET ORUČEVIĆ REAGOVAO NA ISTUP HRVATSKOG MINISTRA ODBRANE: "Njegova trauma koju ni danas ne može sakriti svjedoči o herojstvu mostarskih boraca!"
19. Okt. 20250
Društvo
ANTONIJA IZ HRVATSKE PREŠLA JE NA ISLAM, SADA ŽIVI U SARAJEVU: "Majka i sestra su mi rekle..." (VIDEO)
Prije 7h0
Društvo
LJILJANI NA MEZARU: Građani iz cijele BiH dolaze odati počast dobrom čovjeku Halidu Bešliću (FOTO)
18. Okt. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.