Politika
AFERA U FILMSKOJ INDUSTRIJI TRAJE GODINAMA: U sve je uključen Čovićev HDZ i misteriozni Antonio Beus
18. Sep. 20230
U radu 14. izbornog Sabora učestvuje oko 570 članova stranke koji su se okupili iz cijele BiH kako bi izabrali novo rukovodstvo na mandat od naredne četiri godine.
Vijesti
06. Maj 2023 06. Maj 2023
7
Dragan Čović je danas u Mostaru ponovno izabran za predsjednika HDZ-a BiH na čijem je čelu od 2005. godine te će stranku voditi i naredne četiri godine.
Čović je bio jedini kandidat za ovu poziciju i izabran je jednoglasno.
U radu 14. izbornog Sabora učestvuje oko 570 članova stranke koji su se okupili iz cijele BiH kako bi izabrali novo rukovodstvo na mandat od naredne četiri godine.
Uoči samog početka sjednice Čović je najavio nova kadrovska rješenja i nove politike HDZ-a BiH, te poručio da evropski put nema alternativu.
Kako je najavljeno iz HDZ-a BiH, pored lidera stranke danas će se birati i zamjenika predsjednika, pet dopredsjednika i deset članova Predsjedništva.
Novi-stari lider HDZ-a BiH Dragan Čović će javnost o novom programu stranke izvijestiti nakon završetka Izbornog sabora sa kompletnim novim rukovodstvom.
Zasjedanje Izbornog sabora je počelo u 11 sati u velikoj dvorani Hrvatskog doma hercega Stjepana Kosače u Mostaru.
(Klix.ba)
Politika
AFERA U FILMSKOJ INDUSTRIJI TRAJE GODINAMA: U sve je uključen Čovićev HDZ i misteriozni Antonio Beus
18. Sep. 20230
Vijesti
ŽURNO U MOSTARU: Dragan Čović domaćin sastanka vladajuće koalicije na državnom nivou, glavna tema...
18. Sep. 20238
Vijesti
DRAGAN ČOVIĆ SE SASTAO SA PLENKOVIĆEM: "Izborni zakon i legitimno predstavljanje ostaju prioritet"
04. Sep. 202311
Vijesti
SUMANUTE OPTUŽBE HERCEG-BOSANSKIH JURIŠNIKA: Čovićevi mediji optužuju Željka Komšića za diplomatski skandal –„On je suradnik režima u…“
19. Avg. 202313
Sport
ROŽMAN UOČI UTAKMICE NA PECARI: "Od igrača očekujem maksimalan pristup"
Prije 11 min0
HiTec
DOBRO JE ZNATI: Ovo su najveće prijetnje vašem uređaju s Androidom, a ovo su savjeti kako ih možete izbjeći
Prije 14 min0
Mini market
SANJA VULIĆ POPUT VUČIĆEVIH ZASTUPNIKA U SKUPŠTINI SRBIJE: "Zašto se N1 TV-u ne ukine signal..."
Prije 23 min0
Vijesti
"SB" NA SJEDNICI VLADE FBiH: Prihvaćena Strategija zapošljavanja u Federaciji BiH za period 2023-2030.; Ministar Delić: "Nastojat ćemo ispuniti četiri uža strateška cilja..." (FOTO)
Prije 29 min0
Vijesti
IZNENAĐENJE I U OKTOBRU: Evo kakvo nas vrijeme očekuje u narednih 15 dana
19. Sep. 20230
Vijesti
SCHMIDT ISKORISTIO BONSKE OVLASTI: Promijenio Zakon o Memorijalnom centru Srebrenica, najavio i dvije nove mjere - "Samo čekaju potpis!"
20. Sep. 202310
Vijesti
UHAPŠEN SALKO ZILDŽIĆ: Trenutno se nalazi u pritvoru u Srbiji!
19. Sep. 202312
Vijesti
IVICA PULJIĆ, IZ NEW YORKA: "Komšić je jednostavno nazvao Hrvatsku i Srbiju agresorom koji dijele Bosnu i Hercegovinu. Međunarodnu zajednicu je osudio…“
Prije 9h20
trenutak ...
Komentari - Ukupno 7
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.